ספורט הארץ
סטף קרי, רגע אחרי הפציעה נגד פיניקס. עלול לא לשוב העונה
סטף קרי, רגע אחרי הפציעה נגד פיניקס. עלול לא לשוב העונהצילום: Ben Margot/אי־פי
ספורט הארץ

העונה הקשה והקטסטרופלית שעוברת על גולדן סטייט ווריורס הולכת ומחמירה עם כל יום שעובר, והערב (שישי) מדווחת התקשורת בארה"ב כי נחתה על המועדון הבשורה הקשה מכולן - סטף קרי גמר ככל הנראה את העונה, ולא צפוי לשוב לפארקט עד לסיומה.

קרי, שזכה פעמיים בתואר ה-MVP של העונה הסדירה (2015, 2016) נפצע לפני כשבוע וחצי במהלך ההפסד של גולדן סטייט לפיניקס 120:110, כאשר במהלך ניסיון חדירה לסל התנגש בארון ביינס מהסאנס, נחת בצורה לא טובה על ידו השמאלית ועקב כך שבר את העצם שמתחת לאצבע. 

כוכב הווריורס עבר ניתוח, ובתחילה נראה היה שייעדר כשלושה חודשים וישוב לשחק העונה, אולם הערב מדווחים כלי התקשורת האמריקאיים כי הפציעה ככל הנראה חמורה משחשבו, וקרי עלול לבלות אותה בבגדים אזרחיים מחוץ לפארקט. אגב, על פי חלק מהדיווחים, גולדן סטייט מסרה כי המידע בנוגע לפציעה של קרי אינו מדויק.

כך או כך, הבשורה הזו מהווה המשך ישיר לשרשרת המכות שסופגת הקבוצה - אלופת ה-NBA ב-3 מ-5 העונות האחרונות למי ששכח - בחודשים האחרונים, החל מעזיבת קווין דוראנט בקיץ (שבעצמו כזכור נפצע וייעדר כל העונה) והמשך בפציעה הקשה שספג קליי תומפסון ותשבית אותה למשך רוב העונה. כעת תיאלץ סגנית האלופה - שפתחה את העונה במאזן שלילי 6:2 - להסתדר גם ללא קרי, מה שמותיר אותה נטולת כוכבי על, בדרך לעונת דשדוש בתחתית המערב.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ