הליגה הודיעה: יוסטון לא תזכה בניצחון על דאנק הרפאים של הארדן

הרוקטס ביקשו לשחק מחדש שמונה דקות ברבע הרביעי או לקבל ניצחון במשחק מול סן אנטוניו לאור כך ששופטי המשחק פספסו את שתי הנקודות שקלע ג'יימס הארדן, אך נדחו על ידי הליגה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארדן עולה להטבעה במשחק מול הספרס. נקודות שמעולם לא נקלעו
הארדן עולה להטבעה במשחק מול הספרס. נקודות שמעולם לא נקלעוצילום: Daniel Dunn/רויטרס

דרישתה של יוסטון רוקטס לשחק מחדש את שמונה הדקות או לקבל ניצחון טכני במשחק מול סן אנטוניו ספרס, לאור דאנק הרפאים של ג'יימס הארדן ברבע הרביעי, נדחתה הלילה (בין שני לשלישי) על ידי ה-NBA.

בליגה כבר נקטו בצעדים משמעתיים נגד שלושת השופטים במשחק שלא התייחסו למחאותיהם של המאמן מייק דאנטוני ושחקני יוסטון אך הקומישינר אדם סילבר טוען שאין היגיון לשנות את התוצאה בשלב הזה.

ההטבעה של הארדן

"אנו מסכימים שהשופטים טעו ביישום החוקים", נכתב בהודעה מטעם הליגה, "הקומישינר סילבר נחוש בדעתו שליוסטון רוקטס היה מספיק זמן להתגבר על הטעות הזו במהלך הזמן שנותר ברבע הרביעי וכן בשתי הארכות ששוחקו. בקשותיה יוצאות הדופן של יוסטון אינן מאושרות". עם זאת, הליגה הודיעה שאחת מוועדותיה תדון כיצד לחדד ולשפר את התהליכים במקרים שכאלו.

מאמן הרוקטס ערער במהלך המשחק על ההחלטה ונדחה על ידי השופטים בתואנה שפספס את חלון 30 השניות במהלך המשחק בו מותר לו לערער על החלטת שיפוט. דאנטוני לא יתנחם שגם בקשתו זו היתה אמורה להיות מאושרת, לפי הודעת הליגה.  "לא חשבתי שננצח במחאה הזו. זו היתה טעות שלא נעשתה בכוונת זדון אבל זה מה יש גם אם אני כועס שזה קרה", אמר המאמן. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ