ספורט הארץ

דמרכוס קאזינס ממשיך להתאושש בימים אלה מקרע ברצועה הצולבת בברכו השמאלית, אבל לאחרונה גוברים הקולות לפיהם הוא עוד עשוי לחזור לפארקט בזמן כדי לעזור ללייקרס בפלייאוף הקרוב. 

כעת נשמע גם קולו של קאזינס עצמו, שהתארח בפודקאסט של מאט בארנס וסטיבן ג'קסון. בין היתר אמר הסנטר כי "יש לנו בקבוצה שחקנים עם יכולות שונות. אני מסוגל לעמוד ולקלוע. לברון יכול למשוך את כולם ברגע שהוא מתחיל לזוז, ואני די בטוח שביכולתי לקלוע את הזריקות שאקבל. יש לנו הרבה קלעים, זה בבחינת 'בחר את הרעל'".

קאזינס גם דיבר על יחסיו עם לברון וקרא לו "אדם אמיתי". "הוא יתעצבן כשישמע אותי אומר את זה, אבל יום אחד אמרתי לו 'אחי, אתה צריך לרוץ לנשיאות'", סיפר קאזינס, "אם יש איזשהו שחקן NBA שיכול לעשות זאת, זה לברון ג'יימס - והוא יעשה את זה בצורה הנכונה. הוא אולי מרגיש אחרת בנוגע לנושא, אבל אני חושב שהוא בהחלט מסוגל. יש לו השפעה כזו, של בן אדם שהוא פשוט אמיתי".

מאמן הלייקרס, פרנק ווגל, התייחס לאחרונה לאפשרות שקאזינס יוכל לסייע ללייקרס בפלייאוף. הוא סיפר שאין תאריכים או פרטים ספציפיים, אך הודה כי "למרות שיש לו עדיין דרך ארוכה, הצוות הרפואי לא שולל את האפשרות". 

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ