מיקי יפגוש את לברון? ב-NBA בוחנים אפשרות להשלמת העונה בדיסני וורלד

בליגה זקוקים ל"עיר בועה" בה יוכלו 30 הקבוצות לשהות באופן מבודד ושיכולה לספק מספר רב של מגרשים. עיר השעשועים באורלנדו עונה על כל הפרמטרים ויו"ר האתר כבר נפגש עם הנהלת ה-NBA

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לברון ג'יימס. האפשרות לזכות בטבעת נוספת עוד לא נסגרה
לברון ג'יימס. האפשרות לזכות בטבעת נוספת עוד לא נסגרהצילום: Gary A. Vasquez / USA TODAY Spor

ב-NBA מעוניינים לסיים את העונה שנעצרה בשל מגפת הקורונה ולשם כך הם זקוקים ל"עיר בועה", מקום סגור בו יוכלו הקבוצות לשהות, להתאמן ושמכיל מספיק מגרשים כדי לערוך משחקים במקביל. אחד הרעיונות שנזרקו לחלל האוויר ובשעות האחרונות החל לתפוס תאוצה הוא שימוש בפארק דיסני וורלד שבאורלנדו, פלורידה.

על פי דיווח של שאמס צ'ארניה שפורסם באתלטיק ב-NBA בוחנים מספר מקומות שיאפשרו ל-30 קבוצות הליגה לשהות בהם באופן מבודד על מנת להימנע מהידבקות בנגיף הקורונה, כאשר המקומות האחרים הם לאס וגאס, איי הבהאמה ולוס אנג'לס. רעיון קיומם של המשחקים בדיסני וורלד פורסם ב"יאהו ספורטס" על ידי עובד לשעבר שהסביר בפירוט מדוע ניתן להשלים דווקא שם את המשחקים ומאז הרעיון צבר תאוצה ויו"ר האתר אף ערך פגישות עם הנהלת הליגה. 

כדי לקיים את המשחקים על ה-NBA יהיה לערוך מספר רב של בדיקות על מנת לוודא שהשחקנים הנכנסים ל"עיר הבועה" אינם חולים בנגיף. בנוסף, על הקבוצות יהיה להיערך לחזרת הליגה מבחינת כושר והכנות שיצריכו תקופת בידוד נוספת עוד בטרם יחלו המשחקים בדיסני וורלד, אם וכאשר. 

על פי הפירוט שהופיע ביאהו האתר מכיל כמעט 5,000 חדרי מלון בשני ריזורטים שונים, מה שיקל על 30 הקבוצות וצוותיהן לשהות באתר. בנוסף קיימים מספר אולמות כדורסל ברמה גבוהה הכוללים עמדות שידור, בחלקם אף נערכו משחקי מכללות בעבר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ