המשלוח ועונשו: יצא להביא טייק-אוויי, ומצא את עצמו תקוע מחוץ לבועת ה-NBA

לאור עצתו של קלי אוברה ג'וניור, רישון הולמס מסקרמנטו רצה לוותר על המנות שמוגשות בבועה והזמין משלוח. פסיעה אחת לא נכונה הטילה עליו בידוד של עשרה ימים

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רישון הולמס, ב-2017 במדי פילדלפיה
רישון הולמס, ב-2017 במדי פילדלפיהצילום: Bill Streicher/רויטרס

רישון הולמס, הסנטר של סקרמנטו, נמצא כמו עשרות שחקני NBA אחרים ב"עיר הבועה" שהקימה בליגה בדיסניוורלד, אורלנדו. גם הוא נדרש לקרוא את המסמך בן 113 העמודים ששיגרה הליגה לאנשיה, ובו התקנות להן מחויבות כל דיירי הבועה. ובכל זאת, כשהולמס בן ה-26 רק פסע מגבולות המתחם, כדי לקחת את שקית האוכל שהזמין, הוא לא ידע שזה ייגמר בבידוד.

אולי הסיבה לכך היא הציוץ של קלי אוברה ג'וניור, הפורוורד של פיניקס שנמצא מחוץ לבועה, שצייץ ימים קודם לכן: "לכל החברים שלי מה-NBA, חברת השליחויות Postmates עושה משלוחים למלון!! צריך רק לצאת אל השליח בכניסה למלון. צוות האבטחה לא ייקחו את האוכל בשבילכם".

לנוכח האוכל הבסיסי למדי שמוגש לשחקנים, שאינם מורגלים במנות של חדר אוכל, נראה שהולמס שמע בעצתו של אוברה ג'וניור והזמין משלוח. יום לאחר מכן הוא כבר שיחרר הודעה: "אחרי תקופת הבידוד הראשונית, עברתי בטעות את קו הגבול של המתחם כדי להביא אוכל. אני נמצא בבידוד ונותרו לי עוד שמונה ימים. אני מתנצל על חוסר הזהירות שלי ומחכה לחזור לחברים שלי".

מתוך 322 בדיקות, שני שחקנים נמצאו חיוביים

ה-NBA וארגון השחקנים הודיעו הלילה (בין שלישי לרביעי) כי שני שחקנים נמצאו חיוביים בבדיקת קורונה. השניים, ששמם לא פורסם, עזבו את המתחם והוכנסו לבידוד מיידי בפלורידה, בתקווה שיוכלו לשוב לאחר שיחלימו.

בשורה זו התקבלה לאחר שבוצעו 322 בדיקות לשחקני ברחבי הליגה, כך שבאופן יחסי מדובר בממצא חיובי באשר לתוכניות החזרה של העונה ב-30 ביולי.

מה אתם זוכרים מהעונה הנוכחית

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ