דונלד טראמפ שוב תוקף: "ב-NBA מגעילים, הם בצרות גדולות מכפי שהם יכולים לדמיין"

הנשיא האמריקאי התייחס שוב, הפעם בריאיון לאתר Outkick, לנושא מחאות הספורטאים באשר לאלימות המשטרתית ולאי השוויון והביע את חוסר שביעות רצונו. "ה-NFL רוצים להיפתח אבל אם זה ימשיך אני אשמח יותר אם הם לא ייפתחו", אמר

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
טראמפ, השבוע. מעדיף שלא ישחקו מאשר לראות מחאות בליגות השונות
ספורט הארץ

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ מתח היום (שלישי) ביקורת נוספת מול ליגות הספורט בארצו, בהן השחקנים כורעים בזמן ההמנון והנפת הדגל. בריאיון לאתר Outkick, טראמפ טען שוב כי כריעות הברך המופגנות ב-NBA בזמן ההמנון, פוגעות בליגה. "אני חושב שזה נורא עבור הכדורסל. תראה את הרייטינג שלהם, שירד למספרים נמוכים מאוד".

"אנשים כועסים על זה. הם לא מבינים שלאנשים יש כבר מספיק פוליטיקה עם אנשים כמוני. הם לא צריכים שיביאו להם עוד מזה", ניסה טראמפ להסביר את הראציונל האנושי תוך שהוא מתעלם מכך שהרייטינג של הליגה דווקא בעלייה, "הם פשוט לא צריכים את זה. יש גם משהו מגעיל באיך שב-NBA פועלים בעניין הזה. אני חושב שה-NBA בצרות, בצרות גדולות. גדולות מכפי שהם יכולים לדמיין".

הנשיא התייחס גם לכוונת ליגת הפוטבול בארצות הברית לחזור לפעילות, תוך מתן אפשרות לשחקנים שבה להביע את מחאתם נגד אלימות משטרתית ואפלייה. "הם רוצים להיפתח שוב בצורה נואשת. הם עובדים עם הממשלה על כך. אני אומר ככה, אם הם לא יעמדו בהמנון אני מקווה שהם לא ייפתחו. אך חוץ מזה אני אשמח לראות אותם חוזרים. אני חושב שהם יכולים למחות בדרך אחרת. הם לא צריכים למחות נגד הדגל או ההמנון". טראמפ העניק תשובה מעניינץ באשר לדעתו על פתיחת הליגה בהסתמן כי המחאות יתרחשו. "אם הם לא יפסיקו למחות, אני אשמח מאוד אם ה-NFL לא תיפתח. אם הם לא יעמדו בהמנון ובהנפת הדגל, אני אהיה הרבה יותר שמח אם הם פשוט לא ייפתחו. אבל חוץ מהדברים האלה, ועם כל מה שאמרתי, אני אוהב לראות את הליגה נפתחת".

טראמפ התייחס למחאה דומה שהיתה בליגת הבייסבול וביקר אותה, מכיוון שהשחקנים שבה מוחים בזמן שהם מרוויחים כסף רב. "אני לא אוהב את מה שעשו בבייסבול אפילו בקצת. שוב, אתה חייב לעמוד בזמן הנפת הדגל ובהמנון. הם מרוויחים שם מיליוני דולרים בשנה רק כדי לשחק בספורט שהם היו משחקים בו בכל מקרה... הם חייבים לכבד את מדינתם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ