שחקן הלייקרס על האפשרות שה-NBA תיפתח בדצמבר: "לא בטוח שלברון יבוא"

דני גרין התראיין ל-The Ringer והתייחס באריכות לכך כי קיימת אפשרות שהפגרה בין העונות תקוצר מארבעה חודשים לחודשיים בלבד, מה שיוביל לכך שלברון ג'יימס ואחרים לא יגיעו במועד לפתיחת העונה. הפורוורד ג'ארד דאדלי: "שלא יבכו כשכוכבים יושבים בחוץ במשחקים"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרין ולברון, בעונה החולפת. לוותיקים יהיה קשה יותר עם קיצור המנוחה
ספורט הארץ

גארד/פורוורד הלייקרס דני גרין אמר הלילה (בין שני לשלישי) כי לא בטוח שכל הכוכבים יסכימו לשוב בזמן, במידה שה-NBA אכן תתחדש ב-22 בדצמבר.

העונה האחרונה הסתיימה ב-11 באוקטובר, כך שפתיחת עונה במועד המתוכנן כרגע משמעותה פגרה בת חודשיים בלבד - כאשר בתקופה רגילה משך הפגרה בין עונות ה-NBA הוא ארבעה חודשים.

"אני חושב שהרבה חבר'ה יגידו, במידה שהעונה נפתחת בדצמבר, 'אני לא הולך להיות שם'", אמר גרין בן ה-33 בריאיון ל-The Ringer, "אם אני צריך לתת ניחוש, משום שיש לנו בקבוצה הרבה ותיקים בניגוד לקבוצות עם חבר'ה צעירים ורוקיז - ראג'ון רונדו בעונה 15, דוויט הווארד בעונה 17, לברון ג'יימס בעונה 18 ומתוכן היה בעשרה גמרים, זה בלתי אפשרי מנטלית - במידה שיהיה חידוש מוקדם אני לא מצפה לראות את לברון שם, אולי אפילו לא בחודש הראשון של העונה. הוא בטח יתאמן איתנו אבל אני לא חושב שחבר'ה כאלו יבואו ברצון".

גם פורוורד הלייקרס ג'ארד דאדלי התייחס למועד המנוחה הקצר וצייץ: "ההצגה חייבת להימשך, רק אל תבכו יותר מדי כשהכוכבים יישבו בחוץ גם במשחקים שמשודרים בטלוויזיה, במיוחד קבוצות צמרת ששיחקו עונות ארוכות יותר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ