ספורט הארץ

ביום שני האחרון נמצאה אריקה ווימס מתה בחדר השינה שלה. היא נורתה בראשה והחקירה הרפואית קבעה שהיא נרצחה בביתה. ווימס בת ה-37 היא אחותו של ברנדון ווימס, אחד ממנהלי הסקאוטינג של קליבלנד קאבס וחברו של לברון ג'יימס מילדותם המשותפת באקרון. 

הכוכב של הלייקרס קרא אתמול (רביעי) לתושבי עיר הולדתו לסייע במציאת הרוצח של ווימס. "אקרון אוהיו! אחותו של אחי נרצחה בסוף השבוע האחרון בביתה!", כתב ג'יימס בטוויטר, "המשפחה של אחי זקוקה לתשובות בנוגע למתי ועל ידי מי. אני צריך שכולכם תיגשו לעבודה ותבררו מי עשה את המעשה הנורא, המביש, המגעיל הזה למלאך מלא באהבה".

גם הקאבס הוציאו הודעת תמיכה בווימס: "המועדון כולו היה עצוב לשמוע על המוות הטראגי של אריקה, אחותו של ברנדון. אנו חשים מועקה וכאב בעקבות המקרה חסר ההיגיון. אנחנו שולחים את תנחומינו לברנדון, למשפחתו ולכל הקהילה באקרון. אנחנו נתמוך ונלווה את ברנדון ונציע את עזרתנו כדי שיימצא הצדק עבור אריקה".

למרות בקשתו של ג'יימס, כרגע ידוע מעט מאוד על נסיבות הירי. לא ברור כמה זמן תיקח החקירה ולמשטרה אין כרגע אף חשוד במעשה. כל מה שנותר למשפחה, לקאבס ולג'יימס הוא להתאבל ולחכות. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ