השמועות לגבי ג'יימס הארדן מתפשטות מברוקלין ועד לסן פרנסיסקו

על פי דיווח בארצות הברית, גולדן סטייט התעניינה בכוכב של יוסטון לפני ליל הדראפט. במקביל, קווין דוראנט טוען שהשמועות על כך שניסה למשוך את הארדן לברוקלין מומצאות

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארדן, לפני קרי. האפשרות לשילוב כוחות עוד נראית רחוקה
ספורט הארץ

לאחר דיווחים על כך שג'יימס הארדן מעוניין לעבור לברוקלין, הערב פורסם בארצות הברית כי היה מי שניסה להנחית את הכוכב של יוסטון דווקא בסן פרנסיסקו. על פי העיתונאי שאמס צ'רניה, גולדן סטייט פנתה לרוקטס לפני הדראפט במטרה לבחון אפשרות לעסקה שתכלול את הארדן. 

בפודקאסט "Load Management" דיבר צ'רניה על הפנייה של גולדן סטייט ועל כך שמספר קבוצות התעניינו בהארדן. "שמעתי על כך לפני הפציעה של קליי תומפסון", טען צ'רניה, "אני לא מאמין שהוגשה הצעה ממשית. אני חושב שזו הייתה התעניינות מהסוג של 'יש לנו יכולת לבצע עסקה רצינית אם אתם בעניין'". ייתכן שהכוונה לכך שהווריירס היו מוכנים להעביר, בין היתר, את הבחירה מספר 2 בדראפט, אותה ניצלו בסופו של דבר כדי לצרף את ג'יימס ווייזמן. לפי צ'רניה, המגעים עם יוסטון לא התקדמו מעבר לכך. 

גם על האפשרות שהארדן יעבור לברוקלין נשפכו הערב מים צוננים, ועוד מידיו של קווין דוראנט. "כל אחד יכול להמציא סיפור שיקבל תשומת לב", אמר דוראנט לעיתונאים, "אני מתמקד בהליך השיקום שלי". ב-ESPN פורסם במהלך נובמבר שהארדן מעוניין להצטרף לנטס ושוחח על כך עם דוראנט, אך האחרון הכחיש זאת. לדבריו, הוא והארדן חברים, והוא "שמע את הרעש" בנוגע לשמועות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ