בלגן ביוסטון: ג'ון וול ושחקנים נוספים בבידוד. איש צוות נוסף חיובי לקורונה

מניין הבדיקות החיוביות לקורונה במועדון הטקסני ממשיך לעלות. אחרי שהתגלה כי שלושה שחקנים חיוביים לנגיף, הצטרף אליהם איש צוות. אריק גורדון, ג'ון וול ודמרכוס קאזינס בבידוד

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'ון וול. משחקי הקבוצה בספק
ספורט הארץ

חבר בצוות האימון של יוסטון התגלה הלילה (בין חמישי לשישי) כחיובי לקורונה, כך דיווח שאמס צ'ארניה מאתלטיק. משחק הפתיחה של הקבוצה מול אוקלהומה סיטי נדחה מאחר שלטקסנים לא היו שמונה שחקנים כשירים, משום שבבדיקות קורונה שנערכו במועדון עלה כי שני הרוקיז חיוביים לנגיף.

ביום רביעי התברר כי הרוקי קניון מרטין ג'וניור חיובי. בהמשך התגלה כי כך גם הרוקי ג'שון טייט. בחקירה האפדימיולוגית שלו עלה כי ג'ון וול ודמרכוס קאזינס שהו עמו בדירתו והסתפרו שם. השלושה נכנסו לבידוד והליגה הידקה את כמות הבדיקות לאנשי המועדון - והכניסה לבידוד את כל מי שבדיקתו היתה חיובית או ללא תוצאה חד משמעית. למחרת גם בן מקלמור קיבל תוצאה חיובית. ג'יימס הארדן, שנצפה מבלה במועדון ללא מסכה וללא שמירה על כללי פרוטוקול הבריאות של ה-NBA, עבר שש בדיקות בימים האחרונים וכולן חזרו שליליות, אך נקנס על ידי הליגה ונכנס לבידוד מחמיר במהלכו אסור לו לצאת לאימונים או משחקים.

הלילה הצטרף למניין החיוביים במועדון איש צוות, ובחקירתו עלה כי שהה בסמוך לאריק גורדון, שייאלץ להיכנס לבידוד בן שבעה ימים. הרוקטס אמורים לפגוש את פורטלנד בלילה שבין שבת לראשון, וכעבור יומיים לצאת לדנבר, אך ספק רב אם המשחקים יתקיימו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ