ספורט הארץ

מספר ימים אחרי שהצהיר כי "אם אגיע לאולם ולא יהיה שם קהל, אני לא משחק", לברון ג'יימס נשמע אחרת לאור התפשטות נגיף הקורונה בארצות הברית. לפני המשחק של הלייקרס הלילה מול ברוקלין בסטייפלס סנטר, לברון כבר ציית להוראות החדשות של ה-NBA, ודיבר עם התקשורת ממרחק של 2-3 מטר מהמצלמה הקרובה ביותר.

"זה מצחיק, כי כששאלו אותי לראשונה אם אסכים לשחק בלי אוהדים, לא היה לי מושג שזה דיון שבאמת מתקיים מאחורי דלתיים סגורות וקשור לווירוס ספציפי", הבהיר לברון, "מן הסתם אהיה מאוד מאוכזב לשחק בלי אוהדים, כי זו הסיבה שאני משחק - עבור משפחתי והאוהדים. אם יחליטו שאף אחד לא יוכל להגיע למשחקים, זה יאכזב אותי מאוד. מצד שני, חייבים להקשיב לאנשים שעוקבים אחרי מה שקורה. אם זה מה שהם חושבים שהוא הדבר הטוב ביותר עבור בריאות השחקנים והליגה, כולנו צריכים להקשיב".

כשנשאל אם הוא מרגיש בטוח יותר בזכות הפרוטוקול החדש של הליגה - לפיו עיתונאים אינם רשאים להיכנס לחדרי ההלבשה וחייבים להיות במרחק מסוים מהשחקנים כשהם מדברים איתם - לברון חייך. "אני מרגיש הרבה יותר בטוח, אתם מהווים איום רציני בכל פעם שאנחנו נפגשים. אני מתגעגע אליכם, זה מרגיש לי כמו בבועה. מאוד מאתגר לערוך ראיונות בצורה כזו".

במקביל דיווח אדריאן ווג'נאוסקי מ-ESPN על כך שהליגה שוקלת את האפשרות להעביר משחקים מסוימים לערים אחרות בארצות הברית בהן הנגיף טרם התפרץ. הנהלת ה-NBA, בראשות הקומישינר אדם סילבר, תקיים בימים הקרובים מספר התייעצויות בנושא, ואחריהן יתקבלו החלטות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ