כוכב ה-NBA פרץ בבכי: "אמי נמצאת בתרדמת ומונשמת לאחר שחלתה בקורונה"

שחקן מיניסוטה, קארל אנתוני-טאונס, העלה סרטון לאינסטגרם וסיפר על ההתמודדות של אמו עם המחלה: "היא פשוט קמלה מול העיניים שלנו"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קארל-אנתוני טאונס. היא פשוט קמלה מול העיניים שלנו
קארל-אנתוני טאונס. היא פשוט קמלה מול העיניים שלנוצילום: Rich Pedroncelli/אי־פי
ספורט הארץ

מאז התפרצות וירוס הקורונה אנשי ספורט רבים נדבקו בנגיף, ביניהם גם כמה שחקני NBA. קארל-אנתוני טאונס, שחקן מינסוטה, לא נדבק בנגיף אך אמו נדבקה והיא נמצאת במצב קשה. בסרטון שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו, סיפר טאונס שמצבה של אמו, ז'קלין קרוז, החמיר עד שהרופאים חיברו אותה למכונת הנשמה והיא נמצאת בתרדמת.

"אסור לקחת את המחלה בקלות ראש", אמר טאונס, "בבקשה תגנו על המשפחות שלכם, על האהובים עליכם, על החברים שלכם ועל עצמכם. תשמרו על מרחק אחד מהשני, בבקשה אל תצאו למקומות הומי אדם. המחלה הזו קטלנית. אנחנו נמשיך להילחם".

טאונס שנאבק בדמעות לאורך הסרטון, סיפר שגם אמו וגם אביו חלו לאחרונה. שניהם הלכו לבית החולים ונבדקו אך אביו שוחרר ונשלח לבידוד בזמן שאימו אושפזה. "המצב שלה לא להשתפר", אמר הסנטר של מינסוטה, "החום שלה התקרב ל-40 מעלות ולא ירד, אולי בחצי מעלה אחרי שקיבלה תרופות ואז קפץ חזרה במהלך הלילה. היא הרגישה ממש רע, המצב של הריאות שלה החמיר, השיעול שלה התגבר. היא פשוט קמלה מול העיניים שלנו".

עוד לפני שאמו חלתה, טאונס תרם 100,000 דולר למרפאת מאיו כדי לעזור לשפר את הבדיקות. הוא סיפר שהוא העלה את הסרטון כדי לעורר מודעות לנגיף וסיים בנימה אופטימית: "אמא שלי היא האישה הכי חזקה שאני מכיר ואני יודע שהיא תנצח את זה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ