"הוא פשוט קפץ": כרמלו אנתוני נזכר ברגע שלברון ג'יימס הציל את חייו

במהלך צ'אט-וידאו עם דוויין ווייד, כרמלו אנתוני סיפר על היום בו היה קרוב לטביעה באיי בהאמה ולברון ג'יימס חילץ אותו. "הוא סחב אותי עם יד אחת!", אמר שחקן פורטלנד

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כרמלו אנתוני, דוויין ווייד ולברון ג'יימס, ב-2006
כרמלו אנתוני, דוויין ווייד ולברון ג'יימס, ב-2006צילום: REUTERS/Kim Kyung-Hoon
ספורט הארץ

ככל שההשבתה של הספורט העולמי נמשכת בשל נגיף הקורונה, כך עוד ועוד ספורטאים מספרים סיפורים שהאוהדים מעולם לא שמעו. היום (שבת) הגיע תורו של כרמלו אנתוני להפתיע את חובבי ה-NBA עם חוויה טראומתית מהחופשה המפורסמת שלו עם לברון ג'יימס, דוויין ווייד וכריס פול באיי בהאמה ב-2015.

"קפצנו כולנו מהסירה למים, שחינו למערה קטנה ואז יצאנו", סיפר כרמלו במהלך וידאו-צ'אט עם ווייד ואשתו, השחקנית גבריאל יוניון, "זאת היתה אשמתי, כי רציתי לראות את הדגים כל עוד יכולתי - פתאום זרם חזק סחף אותי, הסתכלתי למעלה ומצאתי את עצמי בלב ים, בכיוון הפוך מהסירה".

היתה רוח, ועברו לי כל מיני דברים בראש", המשיך אנתוני, "ופתאום ראיתי את לברון - הוא קפץ מהסירה כמו איזה מקגייוור. הוא קפץ מהסירה למים, הוא סחב אותי עם יד אחת! ביד אחת הוא שחה וביד השנייה הוא סחב אותי!".

ווייד, שסיפר מצדו שלרגעים הם לא ראו איפה אנתוני נמצא, הוסיף: "אמרתי לאנשים - 'ראיתי את לברון עושה הרבה דברים מדהימים על המגרש, אבל מה שהוא עשה מחוץ לפארקט, כשהוא הציל את כרמלו...". אנתוני, שחקן פורטלנד כיום, הודה: "כן, לברון הציל את החיים שלי, אין מה לומר. לברון, אני מעריך את זה, הצלת את החיים שלי באותו יום. הסנפירים שלי לא עבדו באותו יום".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ