דיווח: ב-NBA נוטים לא לחדש את העונה הנוכחית

על פי ESPN, כל השבוע נערכו שיחות בין הליגה לארגון השחקנים אך האפשרות של חידוש הליגה אינה במוקד. על פי הדיווח "הצדדים בוחנים את ההשלכות הפיננסיות של ביטול העונה"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יאניס אנטטוקומפו מול לברון ג'יימס. ייאלצו לחכות לשנה הבאה כדי להיפגש שוב על הפארקט?
יאניס אנטטוקומפו מול לברון ג'יימס. ייאלצו לחכות לשנה הבאה כדי להיפגש שוב על הפארקט?צילום: Gary A. Vasquez/רויטרס
ספורט הארץ

עד לשבוע האחרון המגמה בספורט העולמי היתה לחכות לרגיעה בהתפשטות וירוס הקורונה ולנסות לחדש את הליגות ואירועי הספורט כמה שיותר מהר. לאחרונה המגמה באירופה השתנתה וכעת נראה שגם בארצות הברית. ב-NBA נוטים לבטל את העונה הנוכחית בשל התפרצות וירוס הקורונה, כך על פי דיווח של בראיין ווינדהורסט ב-ESPN. "כל השבוע היו שיחות בין ארגון השחקנים לליגה", אמר ווינדהורסט, "דיברתי עם שני הצדדים וזה ברור שה-NBA פועלת כדי לייצר הסכם שיסיים את העונה".

בליגה לא ממהרים לקבל החלטה ואם תהיה אפשרות הם ירצו לסיים את העונה אלא שכרגע לא נראה שיש אפשרות כזו. "הם לא חייבים לעשות זאת כעת והם יותירו לעצמם אופציה לשני הכיוונים", סיפר ווינדהורסט, "אבל הם לא מדברים על פתיחה מחדש של הליגה, הם מנהלים שיחות פיננסיות ובוחנים את ההשלכות של ביטול העונה. יש פסימיות גדולה עכשיו".

הפסימיות נובעת מאי יכולתן של ליגות ברחבי העולם לחדש את ענפי הספורט השונים. "בכל העולם רואים את הניסיונות של סין לחדש את הספורט במדינה", הוא אמר, "הדאגה המרכזית היא הנשאים הא-סימפטומטיים של הוירוס."

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ