ספורט הארץ

אף אחד לא יודע מתי תחודש עונת ה-NBA, אם בכלל, אבל הקבוצות כבר מתכוננות ליום המיוחל, וצפויות לבקש מראשי הליגה לפחות חודש של הכנה, כך מדווח היום (שבת) בתקשורת האמריקאית.

כזכור, משחקי הליגה הושבתו לפני כחודש, כאשר התברר שרודי גובר מיוטה נדבק בנגיף הקורונה. מאז מתנהלים דיונים רבים בין הקומישינר, אדם סילבר, והנהלת הליגה, בנוגע לאופן בו ניתן יהיה לחדש את המשחקים, ולהביא את העונה לסיומה. נכון לעכשיו הוחלט שעד ה-1 במאי לא תתקבל החלטה בעניין.

אחרי שאתמול דווח שהקבוצות מבקשות לדחות את הדראפט מה-25 ביוני ל-1 באוגוסט לכל המוקדם, היום, כאמור, נודע שכמה ג'נרל מנג'רים וצוותי כושר הסכימו ביניהם שלא ניתן לצפות שהשחקנים יהיו בכושר משחק מיידי כאשר תאושר החזרה למגרשים, ולכן יש להעניק לקבוצות לפחות חודש שלם של הכנה לפני כן. "אנו זקוקים לכך שהבחורים האלו יאתגרו את הגוף שלהם, ויתאמנו היטב לפחות 30 ימים לפני שישחקו משחק כדורסל משמעותי, בטח ובטח בפלייאוף", אמר אחד הג'נרל מנג'רים. "צריך לזכור שהם לא שיחקו הרבה זמן, וחזרה מהירה מדי עלולה לגרום לנזקים".

יחד עם זאת, הדבר עלול להתנגש עם רצונה של הליגה לסיים את העונה מהר ככל שניתן, ולצמצם את ההפסדים הכספיים. "השאלה היא אם אנחנו באמת יכולים להרשות לעצמנו את הלוקסוס הזה. זה יהיה נפלא, אבל לדעתי, גם אם ננסה לדחוף לכיוון הזה, יהיו לנו בין 10 ימים לשבועיים מקסימום של הכנה", אמר ג'נרל מנג'ר אחר.

בינתיים, מנסות הקבוצות לשמר את כושרם של השחקנים בכל דרך, בין אם על ידי שליחת ציוד לביתם, העברת סשנים של אימונים באמצעות ה-ZOOM, והגדרת תוכנית אימונים אישית לשחקנים. אולם לג'נרל מנג'רים ברור שזה לא מספיק, וככל שיתקרב הזמן לקבלת ההחלטה בעניין החזרה למגרשים, הסוגיה תהפוך משמעותית הרבה יותר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ