אדם סילבר: "כל האופציות על השולחן, כולל דחיית פתיחת העונה הבאה"

בעלי הקבוצות ב-NBA נתנו אור ירוק לליגה לשנות את לוח המשחקים. בהסכמת ארגון השחקנים הוחלט גם על קיצוץ של 25% משכרם

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אדם סילבר. "כל האופציות על השולחן, כולל דחיית פתיחת העונה הבאה", אמר הקומישינר
אדם סילבר. "כל האופציות על השולחן, כולל דחיית פתיחת העונה הבאה", אמר הקומישינרצילום: David Banks/אי־פי
ספורט הארץ

הקומישינר של ליגת ה-NBA אדם סילבר אמנם אמר כי עדיין מוקדם מדי להחליט האם עונת 2019/20, שהופסקה ב-11 במארס בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, אולם נדמה כי ייקח עוד זמן עד שהליגה תשוב לפעילות.

אחר שיחת וידאו בין חברי הנהלת הליגה הלילה (בין שישי לשבת), התייחס סילבר לחידוש המשחקים. "הכל על השולחן, כולל דחיית פתיחת העונה הבאה", אמר סילבר והדגיש כי הליגה קיבלה תמיכה מהקבוצות לשינויים דרסטיים בלוח הזמנים. ל"תרחישי הבועה" (קיום משחקים באזור סטרילי) שהוצעו לליגה, אמר סילבר כי זה עדיין מוקדם מדי להתייחס לכל אלה ברצינות.

המהלך שכן הוחלט עליו הלילה, דווקא עשוי לבשר על הבאות. סילבר הודיע כי כל שחקני ה-NBA יקצצו רבע משכרם החל מ-15 במאי. על המהלך הוחלט בהסכמת ארגון השחקנים, והוא יתבצע בצורה הדרגתית, בהתאם לביטול משחקים או לביטול העונה כולה, במידה שיוחלט על כך.

"כל בעלי הקבוצות בעסק הזה מפני שהם אוהבים את המשחק", אמר סילבר. "הם אוהבים את התחרות, ואני יודע משיחות עם שחקנים שהם מרגישים אותו דבר". סילבר אמר כי הליגה ממשיכה לבחון את האפשרות "להציל את העונה", אבל ההחלטה תלויה במשתנים רבים: ירידה בשיעור הנדבקים בנגיף, האפשרות לבצע בדיקות בהיקף גדול וההתקדמות לעבר מציאת חיסון.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ