שתי משפחות הרוגים מתאונת המסוק בה מת קובי בראיינט תובעות את חברת המסוקים

כחודשיים לאחר שוונסה בראיינט תבעה את חברת המסוקים ואת יורשיו של הטייס שמת בטיסה, תבעו שתי משפחות נוספות את החברה בגין התרשלות, אך נמנעו מלתבוע את הטייס

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בני משפחת אלטובלי שמתו בטיסה
בני משפחת אלטובלי שמתו בטיסהצילום: Damian Dovarganes/אי־פי
ספורט הארץ

בני משפחותיהם של ארבעה נוסעים שמתו בהתרסקות המסוק בה מתו גם קובי בראיינט ובתו ג'יאנה, הגישו תביעה נגד חברת המסוקים שהיתה אחראית על הטיסה, כפי שעשתה אלמנתו של השחקן.

תביעה אחת הוגשה בשם משפחת אלטובלי, שאיבדה את הבת אליסה, חברתה לקבוצה של ג'יאנה בראיינט ואת ההורים ג'ון וקרי. תביעה נוספת הוגשה בשם משפחת מואזר, שאיבדה את אם המשפחה כריסטינה, שהיתה מאמנת כדורסל בקבוצה. שתי התביעות הללו מגיעות כחודשיים לאחר שאלמנתו של קובי תבעה את חברת "Island Express Helicopters".

בניגוד לתביעה הארוכה שהגישה ונסה בראיינט,שגם כללה את הטייס ארה זובויאן כנתבע, שתי התביעות החדשות שהוגשו בעילת רשלנות הן זהות בניסוחיהן, קצרות הרבה יותר ובניגוד לראשונה לא כללו את הטייס שמת בטיסה או מי מטעמו כנתבע.

כזכור, הטיסה התרסקה ב-26 בינואר אחרי שתנאי הראות היו לקויים ביותר והטייס התקשה לראות מבעד לערפל הכבד ששרר באזור. ונסה בראיינט טענה כי על הטייס היה לבטל את הטיסה ולא לטוס בתנאים שהיו באזו.

החברה לא הגיבה לידיעות בנושא.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ