ספורט הארץ

"מאותו רגע, הייתי פחות או יותר לבד", אמר מייקל ג'ורדן בפרק הפתיחה של הסדרה "הריקוד האחרון". המשפט הזה, והסיפור שקדם לו, הציתו מחדש שיח שנדמה כי הספורט האמריקאי, ובמיוחד ה-NBA, כבר שכחו - שימוש בסמים בקרב שחקני הליגה.

ג'ורדן סיפר על אירוע במהלך ההכנות לעונה הראשונה שלו בשיקגו. הוא היה נבחר טרי בדראפט, וכשנכנס לאחד מחדרי המלון בו התאכנסה הקבוצה ראה "בערך את כל הקבוצה" משתמשת בסמים. "קרקס הקוקאין הנודד", כך זכה לכינוי הסיפור, ושחקן אחד, ששיחק עם ג'ורדן מספר עונות, לא אהב את הדרך בה הציג הכוכב את התמונה הכללית.

"זה הפריע לי", אמר קרייג האדג'ס, ששיחק בבולס בין השנים 1989-1992, בריאיון לתוכנית רדיו של FOX Sports. האדג'ס דיבר על האחווה שחשו השחקנים ואמר: "אני רואה את הפרק הראשון וזה העציב אותי כל 'קרקס הקוקאין'. חשבתי על החברים לקבוצה שנמצאים בתמונה הזו וצריכים עכשיו להסביר למשפחות שלהם, שצופות בסדרה הדוקומנטרית הזו ויודעות שהם היו בקבוצה הזו, ועכשיו הם צריכים להסביר את זה לילד בן 12".

האדג'ס, ששיחק במספר קבוצות בליגה לפני שהגיע לשיקגו, זכה עם הבולס בשתי האליפויות הראשונות, ולטענתו "קרקס הקוקאין" כבר לא היה קיים כשהוא הגיע לקבוצה. בריאיון הוא התייחס גם להאשמה של ג'ורדן כי הוראס גרנט היה היחידי שהדליף את החומרים שאוגדו לכדי הספר "חוקי ג'ורדן": "זה כואב לי. אני אומר את זה כדי שהוא (ג'ורדן) ידע שזה לא בסדר, בנאדם. לא מגיע להוראס לקחת את האשמה על הספר. אם ג'ורדן יודע מה היה המניע של הוראס אז שיגיד לנו, כי אני חבר שלו לקבוצה, בדיוק כמוהם, ואני עצבני כי את כולם ריאיינו אבל לא אותי".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ