דיווח ב-ESPN: אופטימיות ב-NBA לגבי חידוש העונה

על פי אדריאן ווז'נאוסקי, בשיחה שקיים הקומישינר אדם סילבר עם בעלי הקבוצות ובכירים בליגה, גם אם יימצא שחקן חולה בקורונה, לא יהיה בכך כדי למנוע את חידוש העונה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אדם סילבר. אופטימי בנוגע לחידוש העונה
אדם סילבר. אופטימי בנוגע לחידוש העונהצילום: Dennis Wierzbicki/רויטרס
ספורט הארץ

ב-NBA מרגישים שחזרת הליגה מתקרבת. אדריאן ווז'נאוסקי דיווח שאחרי שיחה של ראשי הליגה עם אדם סילבר "גוברת האופטימיות לגבי היווצרות מומנטום לסיום עונת 2019/20".

לפי הדיווח, בעלי הקבוצות ומנהלי הליגה התעודדו מצעדי הליגה לחזרה בטוחה וגם מעמדתו של ארגון השחקנים שדוחף לחידוש הליגה. אחת ההנחיות שעלו בפגישה מצד סילבר מדברת על הכלה של בדיקות חיוביות בקרב שחקנים - גם אם שחקן אחד יימצא חולה, אין בכך איום על חידוש העונה והמשכה. "אם בדיקה אחת תסגור אותנו, אז אנחנו לא צריכים להמשיך בדרך של חידוש העונה", אמר סילבר לפי ווז'נאוסקי.

עם זאת, הדיווח אינו מתייחס לאפשרות שכמה שחקנים או אנשי צוות יימצאו חיוביים בבדיקות לקראת חזרה. גם הפורמט לחזרת הליגה אינו ברור, היכן ישחקו ובאיזה מתכונת יבחרו לסיים את העונה. האפשרות של קיום המשחקים במקום נייטרלי ומבודד עדיין קיימת ובליגה צפויים לקבל החלטות בשבועות הקורבים.

באריזונה כבר מוכנים להרים את הכפפה, גם עבור ה-NBA וגם עבור הליגות האחרות בארצות הברית. מושל אריזונה, דאג דוסי, טוען שניתן יהיה לקיים אירועי ספורט במדינה, ללא קהל, כבר בשבת הקרובה. "הליגות הגדולות יכולות לחדש את הפעילות שלהן, ללא אוהדים, החלל משבת הקרובה", צייץ דוסי בחשבון הטוויטר שלו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ