שחקן סן אנטוניו גילה: "נאנסתי ועברתי התעללות בילדותי, התסרוקות עזרו לי להתמודד"

הגארד של הספרס, לוני ווקר, סיפר שהוא עבר התעללות מינית ואונס בגיל 11. הדרך שלו להתמודד היתה לגדל שיער, כעת הוא משנה תסרוקת כדי לעורר מודעות ולהתמודד עם עברו

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לוני ווקר. "עברתי אונס והתעללות"
לוני ווקר. "עברתי אונס והתעללות"צילום: Nell Redmond/אי־פי
ספורט הארץ

פעמים רבות ספורטאים משנים את התסרוקות שלהם באופן מוחצן כדי לעורר עניין סביבם. זה לא נדיר לראות ספורטאי מסתפר ומעלה את התספורת החדשה שלו לרשתות, אך הסיפור של לוני ווקר, הגארד של סאן אנטוניו ספרס, מעט שונה.

ווקר בן ה-21, המזוהה בתסרוקת ייחודית, הסתפר וקיצר אותה לחלוטין. הוא גילה היום (שישי) באינסטגרם שהוא עשה זאת כדי לשחרר את עצמו מזכרונות כואבים. הוא מספר שהחל לגדל את שערו כשהיה תלמיד בית ספר אחרי שעבר התעללות מינית כילד.

"האמת היא שהתחלתי לעשות את זה כשהייתי בכיתה ה', זו היתה הסחת דעת עבורי", סיפר ווקר, "במהלך הקיץ של כיתה ה' ביליתי תקופה ארוכה בסביבת בני משפחה רבים. הוטרדתי מינית, נאנסתי וספגתי התעללות. אפילו התרגלתי לזה, כי כשאתה בגיל הזה אתה לא מבין את המציאות. הייתי ילד תמים וסקרן שלא מבין את העולם האמיתי. היתה לי תחושה שהשיער שלי הוא משהו בו אני יכול לשלוט. השיער שלי היה מה שהו שאני יכול לעשות וליצור שיהיה שלי, וזה נתן לי ביטחון".

בסרטון שמלווה לפוסט ניתן לראות את ווקר מכסה את פניו בידו בזמן שהספר גוזז את שערו הארוך. לאחר מכן הוא מספר על האופן שבו הוא גידל את שערו לאורך השנים, תספורות מוהוק, צביעת השיער, סידורו והאופן שבו הוא השפיע על חייו, על מצב רוחו ועל האופן שבו הוא משחק.

מאוחר יותר הוא הוציא הודעה באמצעות הסוכן שלו. "זה משהו שלוני התמודד איתו במשך תקופה ארוכה", נכתב בהודעה על הווידוי האמיץ של השחקן, "היכולות להתמודד לשתף את החוויה שלו מראה על כוח עצום ועל אומץ וגם על הסרת עול כבד מלוני עצמו. בכך שהוא נפתח, לוני מקווה לסייע לכל מי שיחשף לסיפורו וסבל מהתעללות מינית בעבר, או מישהו שעובר משהו דומה כעת, שידע שהוא לא לבד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ