לינוי אשרם היא לא ספורטאית ישראלית. היא טובה מדי

מוסר העבודה יוצא הדופן, היציבות האדירה והיכולת להצטיין במאני טיים שוב ושוב: אין באשרם שום דבר שמאפיין אותנו, הישראלים. רק את מי שאנחנו אוהבים לחשוב שאנחנו. לא ברור איך הצלחנו שלא לקלקל את הפלא הזה

אמנון הררי
אמנון הררי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אמנון הררי
אמנון הררי

חובב הספורט הממוצע שעוקב בשנים האחרונות אחרי השם "לינוי אשרם" ומערום המתכות שהוא משאיר אחריו, לא הופתע היום (שישי) ממדליית הכסף שלה באליפות העולם. זו היתה בסך הכל עוד תחנה ברצף בלתי נתפס של התרחשויות שעובר עליו, בשנתיים שבהן הוא פשוט לא מצליח להבין איך זה קורה. משהו כאן פשוט לא מסתדר לו.

גם אם ראה את הספורטאית המופלאה הזאת מתאמנת כמה פעמים, צפה בתחרויות הגדולות שלה, קרא כל ריאיון איתה ועם בני המשפחה שלה, חרש את ערך הוויקיפדיה שלה - הוא עדיין לא מבין. האמת, הבלבול שלו רק גובר. בת 19 בלבד לינוי אשרם. נולדה, גדלה וגרה בראשון לציון עם שני הוריה. מתאמנת מגיל 7, משתתפת בתחרויות בינלאומיות מגיל 12. אין פה "נשלחה לאקדמיה בחו"ל בגיל 8", אין שם "גדלה בחו"ל כשהוריה היו בשליחות דיפלומטית". היא באמת היתה כאן כל הזמן הזה, והפכה כאן לספורטאית-על עולמית. 25 מדליות בתחרויות בינלאומיות היא צברה בשנה אחת. והיא ישראלית. זה פשוט לא הגיוני.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ