פרשנות |

עם ההצטרפות להפועל תל אביב, אפילו משפחת בוזגלו מודה בדעיכה של מאור

בוזגלו ויתר על ההצעה של מכבי חיפה כדי להשיג את החוזה הבטוח. על כן המעבר להפועל תל אביב זה שידוך משמיים: שחקן שלא יכול להבטיח תשובות וקבוצה שלא יכולה לשאול יותר מדי שאלות

ניר צדוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר צדוק

לא ברור מה עבר בראשם של מקבלי ההחלטות במכבי חיפה - אולי פשוט נזכרו שהם מקבלים החלטות במכבי חיפה וזה הספיק - כשעל פי הפרסומים הציעו למאור בוזגלו חוזה תלוי בונוסים של 550 אלף דולר לשנתיים. פעם זה היה מחיר מציאה לשחקן מהטובים בישראל, אבל זה היה פעם.

העובדה שבוזגלו עדיין משחק כדורגל היא תעודת כבוד לספורטאי והאדם שהוא. בשלב זה של הקריירה, בוזגלו מתקיים בצורתו הטובה ביותר דווקא מחוץ למגרש, כשהוא מתאמץ לחזור אליו. אז נחשפות לעיני כל התכונות החזקות ביותר שלו, אלו שאינן מתכלות בפציעות אלא רק מתגלות - אמונה, חריצות, נחישות. אלא שכל שיקום סופו להסתיים, ולאחריו, ממש עכשיו, בוזגלו הוא שחקן בן 31 וחצי שקרע פעמיים את הרצועה הצולבת באותה ברך, ובאופן טבעי משהו ממנו אבד לבלי שוב. הריצות המהירות ביותר ושינויי הכיוון החדים בחייו - מאחוריו. החשש הפנימי, המשתק, שהאסון הספורטיבי הזה יחזור שוב - לפניו. לעולם ועד. החוש הייחודי לכדור לא יכול ללכת לאיבוד, אבל הוא יכול להיטשטש. מה שרואים היום על המגרש עם המספר 11 והתסרוקת המיוחדת היא בעיקר הקליפה של השחקן שבוזגלו היה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ