בניגוד לתקרית מלפני עשור, הפעם ברקת והשחקנים הורידו את באר שבע מהכביש

בפברואר 2010 הודיעה אלונה ברקת על עזיבת הפועל באר שבע אחרי שאוהד הקבוצה ניסה להוריד את המאמן גיא עזורי מהכביש. היום היא פעלה בצורה בלתי רגישה כלפי השחקנים מהם ציפתה לקבל דרישותיה לאלתר, בעוד הם ביקשו להיוועץ בעורך דין. זו לא הפרידה הראויה לה

שאול אדר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שאול אדר

בפברואר 2010 הודיעה אלונה ברקת על עזיבת הפועל באר שבע אחרי שאוהד, "בעייתי", על פי יודעי דבר בעיר, התעמת עם המאמן גיא עזורי אחרי משחק הפסד לבני נצרת. על פי המיתוס ניסה האוהד להוריד את עזורי מהכביש. זה היה איום ריק שהאוהדים שמחו לקבל ואיתו לקבע את מעמדה של אלונה כיקירת העיר ומנהיגת המועדון.

עשור ושלוש אליפויות מאוחר יותר, שיגרה בסוף השבוע שעבר ברקת איום דומה אבל שונה ב-180 מעלות. היא אמנם הציעה תוכנית הגיונית ביותר ליום בו יתחדשו משחקי הכדורגל אבל הציבה אולטימטום. התגובה של השחקנים לא היתה חריגה, רצון להתייעץ עם עורך דין ובקשה לפגישה איתה. גם הפעם, כך אני מבין, זה לא היה איום אלא יותר קביעת עובדות בשטח. ברקת השלימה בדעתה לעזוב את הקבוצה. אם היתה רוצה להגיע להסכם, ניתן לשער שהיה מושג אחד כזה ואם השחקנים היו מקבלים את ההצעה שייתכן ובהחלט הם וגם עמיתיהם בקבוצות אחרות, לא יזכו לטוב ממנה, העזיבה היתה רק נדחית. בכל מקרה, הפעם שני הצדדים הורידו את הפועל באר שבע מהכביש לעומת הפעם הקודמת שבה זה לא באמת קרה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ