פרשנות |

בהיעדר יריבות, השב"כ ניסה לעצור את מכבי תל אביב. גם הוא נכשל

כן טיבי או לא טיבי, כן גולסה או לא גולסה - מה שנמצא במגירה של המגירה של המגירה של מכבי תל אביב יותר טוב מהמיטב שמכבי חיפה יכולה להציג. הירוקים נכנעו לה כל העונה, בכל הצורות ובכל הזמנים, וככה קשה אפילו לקוות לסיים את המשחק בטעם טוב

ניר צדוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר צדוק

השב"כ התערב בשיקולים של מכבי תל אביב וכפה על ולדימיר איביץ' רוטציה מטעמים אפידמיולוגים. איתן טיבי, איל גולסה ואבי ריקן נשלחו לבידוד על סמך איכון סלולרי שקבע כי שהו בקרבת חולה קורונה, והמאמן נקלע למצוקה רצינית - הערב יהיה עליו לנצח את מכבי חיפה בצורה שונה מזו שחשב לנצח אותה.

אלוהים תכנן תוכניות, ואיביץ' צחק. המאמן של מכבי פתר את הבעיה בכך שלקח שלוש חולצות משבצות בצבעי צהוב-כחול והלביש אותן על שלושת הראשונים שראה שהם לא טיבי, גולסה וריקן, ולא האפסנאי או נהג האוטובוס. מה שהתקבלה זו הזדמנות להוכיח שהוא יכול לנצח את מכבי חיפה גם עם התוכנית שהוא שומר במגירה. אגב, בתוך המגירה של איביץ' יש עוד מגירה, ובתוכה עוד מגירה. גם בתוכנית שנמצאת בתוכה - היה מנצח את מכבי חיפה. תבדקו אותו. ברמת השליטה של איביץ' על מכבי, והעליונות שלה על כל מי שלא היא, הרכבים ומערכים מאבדים משמעות. אין "חסר", יש "שונה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ