לא רשות שיקום: מכבי חיפה ויתרה על המוסר בשביל אצילי, וקיבלה בתמורה אליפות

מכבי חיפה בחרה להתמודד עם העוול המוסרי, כשהיתה היחידה שהסכימה להחתים את עומר אצילי אחרי פרשת הקטינות. זה עזר לה להביא תואר, אבל זה לא היה הגורם היחיד לאליפות. מאחוריה עומד גם מאמן מצוין, שהצליח לעשות את מה שלא עשו אינספור אנשי מקצוע לפניו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עומר אצלי לאחר הניצחון על הפועל באר שבע, אתמול. מכבי חיפה בחרה להתמודד עם העוול המוסרי
עומר אצלי לאחר הניצחון על הפועל באר שבע, אתמול. מכבי חיפה בחרה להתמודד עם העוול המוסריצילום: שרון בוקוב
ניר צדוק
ניר צדוק

1. היו ימים בהם אליפות של מכבי חיפה לא היתה פותחת את מהדורת חדשות הספורט - בסך הכל כלב שנשך אדם, כדורגלנים שהבקיעו גולים - אך הימים הללו חלפו. זו אולי לא מציאות חדשה בסדר הגודל של אליפות ראשונה להפועל באר שבע אחרי 40 שנה, אבל זה כן עוצר מחוגים שמתקתקים כבר עשר שנים ומבטיח ש-40 שנה לא יהיו כאן.

אם להודות על האמת, במהלך השנים האחרונות התגנבה המחשבה שאולי יהיו, 40 ומי יודע כמה, שהפטאליות של מכבי חיפה היא נצחית ושהיא כלואה בלופ של כישלונות שאי אפשר להיחלץ ממנו, רק להחליף את המפתח הלא נכון לדלת ולהביט בתסכול כיצד היא מסרבת להיפתח. אין מפתח לא נכון שלא ניסו שם; גיא לוזון, ואלי גוטמן, ורוני לוי בפעם המאה, ומאמנים זרים מהולנד ומסרביה; ומנהלים מקצועיים זרים מהולנד ומנורווגיה; ויענקל'ה שחר שהתערב יותר ואז נשבע שיתערב פחות; וכלום - הדלת לא נפתחת. ועכשיו, בניסיון האלף, כשהמפתח החליק לתוך המנעול והידית הסתובבה בכיוון הנכון, נשמעה חריקה מחרישת אוזניים של מנגנון שכבר שכח שהוא מסוגל לעבוד. הדלת נפתחה, והנה זה כאן, אמת שהזמן כיסה באבק - אליפות של מכבי חיפה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ