אין עוד מלבדו

לא בטוח שטוטו תמוז ימסור גם למי שאינו טוטו תמוז, והיחיד שיש לו את הזכות שלא למסור לו זה מי שהוא כבר טוטו תמוז. מבולבלים? אז עדיף שתמסרו

ניר צדוק, עכבר העיר ת"א
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר צדוק, עכבר העיר ת"א

רוצה שטוטו תמוז ימסור לך? שים על עצמך מראה, בעזרת שתי אצבעות על האף עוות את קולך ותצעק: “תמסור לי! אני פנוי!”. אם הוספת קללה תתרום לאותנטיות, אז שככה יהיה. נשמע מגוחך, אבל זהו הכרח עבור הניסוי - לבדוק אם טוטו תמוז מוכן למסור לפחות לטוטו תמוז, אם לא לשאר חבריו לקבוצה.

דברו על טוטו תמוז והפועל תל אביב בעמוד הפייסבוק של ספורט הארץ

אם ימסור נדע בוודאות שאצלכם, אצל כל מי שהוא לא טוטו תמוז, הבעיה. תנועת עומק טובה של עבאס? לא טובה מספיק, כי היא לא נעשתה על ידי טוטו תמוז. דאבל פס מוצלח עם עומר דמארי? לא מספיק מוצלח, כי עכשיו מבקש את הכדור מישהו שהוא לא טוטו תמוז. ואם יקרה מה שאפשר להעריך שיקרה, ויתברר שגם לטוטו תמוז הוא לא מוסר, אז נבין באמת שיש לנו עסק עם טיפוס מיוחד, קפטן שלישי לכל דבר ועניין; אחד שמכין רק כוס קפה אחת כשהוא מארח חברים, מי שעמוק בתוך הרחבה, בדרך לשער, לא סופר אפילו את עצמו. מפתיעה ככל שתהיה השורה התחתונה, ההסבר שלה דווקא פשוט ומתקבל על הדעת: היחיד שיש לו את הזכות שלא למסור לטוטו תמוז זה מי שהוא כבר טוטו תמוז.

טוטו תמוזצילום: אי–פי

אבל שאתה - מספר 8, 18, 15, 26, למי אכפת - לא תמסור לטוטו תמוז? שלא תחשוב על זה אפילו. רק תנסה - או יותר נכון לא תראה שבאמת ניסית למסור לטוטו תמוז בכל הזדמנות שהיתה לך - והוא כבר ינופף בידו לכיוונך במין תנועה מזלזלת, יש שיכנו אותה מאיימת, יבטל באחת את נחיצותך, יגרום לך להרגיש שאתה לא ראוי לחלוק איתו את אותה פנימית של כדור. מכאן, אם ישאלו אותו לפחות, הדרך שלך לספסל או אפילו מחוץ לקבוצה קצרה.

ואתה, אתה יכול להאשים רק את עצמך. המכחול מקומו בידיו של דה וינצ’י, הכדור ברגליו של טוטו תמוז. ושלא תחשוב אפילו לנסות לתפוס טרמפ על הגב שלו כשירוץ לחגוג את השער הבא מול יציעים מלאים בעכו או בבלומפילד. אם באמת היה אכפת לך ממנו היית מוסר לו.
ולנסות לחנך אותו אין טעם, כל הסבר יהיה מיותר. קבל את זה וזהו. רוצה שימסור? תעמוד ליד הקורה ותקווה שהכדור יחמיץ במעט את המסגרת. דמארי עשה מזה גול מול בית”ר, ובעתיד אולי אף קריירה שלמה. גם הוא, כמו כולנו בעכו, יודה אז לטוטו תמוז.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ