נוסה איגייבור ודרור קשטן במסלול התנגשות

זאת על רק בקשתו של הניגרי לצאת למשחק נבחרתו באליפות אפריקה עד גיל 23. קשטן מסרב משום שלא מדובר במשחק רשמי של פיפ"א

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

נוסה איגייבור והפועל תל אביב עשויים למצוא עצמם בימים הקרובים על מסלול התנגשות. איגייבור מעוניין לצאת למשחקי נבחרתו ניגריה באליפות אפריקה עד גיל 23 - טורניר משמעותי במאבק על הכרטיס לאולימפיאדה - שתיערך במרוקו מה-26 בנובמבר ועד ה-10 בדצמבר.

לראשי הפועל התברר כי הם אינם מחויבים לשחרר את השחקן, לאור העובדה שאין מדובר בתאריכים רשמיים על פי תקנון פיפ"א. לפיכך, העבירו במועדון מסרים לשחקן הנוגעים לכוונתם להשאירו בישראל לאור המשחקים - הדרבי מול מכבי תל אביב והמפגשים מול מכבי חיפה וקרית שמונה - שייערכו באותם תאריכים.

איגייבור, שהתבשר על ידי ההתאחדות הניגרית כי לא יוזמן לאולימפיאדה אם יחמיץ את המסע למרוקו, הודיע להנהלת המועדון כי אין בכוונתו לוותר על הטורניר. "אני יוצא לטורניר הזה", הבהיר לאנשי הפועל, "לא מוכן לאבד את הסיכוי להיות באולימפיאדה".

הקריאות הגזעניות, שירי השואה וכתובות הנאצה שרוססו על ידי מספר אוהדי הפועל לפני כשלושה שבועות, הגיעו אתמול לדיון בוועדת החינוך, התרבות והספורט בכנסת. "היכולת שלנו מוגבלת מול האוהדים", אמר עו"ד יפתח אבן עזרא, נציג ההתאחדות בדיון, "הקבוצות מפחדות מהאוהדים וחוששות לצאת נגדם". נציג המשטרה, סנ"צ חיים סרגרוב, טען כי "כשצועקים ‘שתהיה שואה למכבי', יש בעיה לבצע מעצרים כי זה לא מוגדר כעבירה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ