מה יש למכבי שאין להפועל עכו?

החולצות של מכבי תל אביב, הכפפה של הפועל עכו, שעשתה את ברק לוי גדול והישגה תמיד יגיע ביחס ל"כישלונה של מכבי"

אודי שרבני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אודי שרבני

1. חולצה תרמית - למכבי ת"א יש חולצות תרמיות. אלה חולצות שמשחקים איתן בחורף ומטפסים איתן על הרים מושלגים. יש שחקנים שבחרו לשחק עם החולצות האלו מתחת לחולצות המשחק, ויש כאלה שלא.

לעמוד הפייסבוק של ספורט הארץ

רוצה לומר, למכבי ת"א יש חולצות כאלה. להפועל עכו אין, כך שהשחקנים שלה רק עלו לשחק. עלי להרגיע אתכם שאני לא סוחב לדיון מסגנון "שלמה שרף", בו פריט לבוש משקף את זה שראשם של השחקנים לא היה במשחק. רק רוצה לציין שלמכבי יש חולצות תרמיות, שמטפסים איתן לפסגה כי שם קר יותר.

החולצות של מכבי, ההישג של עכוצילום: ניר קידר

2. עכו במלרע - יום אחד אתה קם בבוקר ואתה קבוצת צמרת. ככה, שילוב של "גוף שני יחיד" ו"רבים". כי אתה מכלול, כמו שהמכלול שלך - הקבוצה - בנויה מיחידים. מעל כולכם מאמן כמו אלי כהן, שעובד טוב בכל מקום. מאמן שנמצא עכשיו בדיוק מעל אותה תהום של "אבל לא נותנים לי קבוצה גדולה", אליה הוא יכול ליפול, אבל אלי כהן לא לוקח את זה לשם. הוא מאמן שבא לאימון ולא "מאמן שבא לאמן". אלי כהן מתאים לשחקני עכו כמו כפפה ליד. הוא מנווט ובנה את התמהיל, והם מחזירים לו.

3. עכו במלעיל - הרשו לי להמשיך עם עכו, כן? כדי לנסות לפחות למלא את השטח הפיסי הקיים על עכו. כי למרות הכל, הישגה יונמך לנוכח "כישלונה של מכבי תל אביב". וזו טעות כמובן. עכו של השנה משחקת טוב. למרות שהיא לא שיחקה אתמול את משחקה הטוב ביותר, מגיע לה לעמוד בפני עצמה. עכו שיחקה נכון - צפיפות בריאה בין שחקניה, בדיוק מה שהיה חסר לקבוצה האחרת. ברק לוי הוא שוער טוב מאוד, אבל צר לי לקלקל: שחקני עכו עשו אותו גדול לפחות בשני מקרים. מילא, זה היה עוד ביום לא טוב של סלליך.

פסקול המשחק: "Shake Your Moneymaker", Fleetwood Mac

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ