אודי שרבני

1 פתיחה

כבר הגענו לשלב שבו אין מה לנתח את הקבוצות עם משפטים נוסח "הבעיה של חיפה היא האגפים", או "נתניה תלותית מדי בסבע" - הרי בשלב זה הקבוצות אמורות להשיל מעצמן ביקורת השייכת לתחילת העונה. לאן נלך? אלישע-עטר? עטר-אלישע? ניגרר לשם, לאותם דיונים שהם רובם ככולם ידועים בעתידם, אך עם זאת גורמים לעיוורון מחשבתי ולדשדוש - כמעט עינוג עצמי - של הדובר? ואז, בדקה ה-15, התספורת של שני המאמנים נחלצה לעזרתי, סוג שיערם; באמת שזה משחק בין מאמנים.

2 מכבי חיפה

מכבי חיפה. לא מבינה שאנחנו צרכניםצילום: בוקוב שרון

הבעיה של חיפה היא האגפים. היא לא מספקת דבר לצרכן, ומה אנחנו אם לא צרכנים? זה חילחל אל השחקנים, מהיציע, ולהפך, אל היציע מהשחקנים. אין שמחת חיים. אבל מוזר לבקש שמחת חיים מחיפה הנוכחית. אז מה נותר לנו, כצרכנים, לעשות? לחכות לאותו חלון בינואר? נאהב את הרוח שתיכנס? או אולי תהיה רוח פרצים? הבעיה של חיפה היא כנראה המיתוג של "מכבי חיפה" בעברה הנוצץ. כדאי יהיה להבהיר לשחקנים שכולם צריכים לשחק למען עמאשה וחצי עידן ורד. יקרה משהו טוב בנוסף? על הכיפאק.

פסקול המשחק: "קפה ותה", המשאיות

3 מכבי נתניה

מכבי נתניה תלותית מדי באחמד סבע, אבל לא רק. כובד המשקל שלה ממש מוטה קדימה, אל השפיץ. אבל העניין עם נתניה הוא שהיא מתחילה לאכול את הצד השני של המטבע מהדיון סביב חיפה השבוע. עטר - אומרים הכוכבים בשמים - יעזוב לחיפה, אז לא נותר לאוהדי נתניה אלא להתחיל עם אנטי. ומשם? כמו בפסקה הקודמת: זה מחלחל אל השחקנים, ולהפך. כיסאות נזרקים? זה באופנה עכשיו, לזרוק דברים. אופנה בזויה יש לומר, אבל עוברת - תעבור, יותר נכון - מיציע ליציע. איך נסגור את הפסקה הזאת? אולי בכך שסבע, כך אני מרגיש, ישחק בחיפה בשנה הבאה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ