המניעים האמיתיים של "המהפכנים האדומים"

הקהל של הפועל ת"א מאוהב בעצמו, והוא מחובר לעיתונות שרק רוצה לעשות לו מסאז'. ביחד הם גיבורים על טביב, ומנהלים טנגו של האדרה עצמית

אלעד ליפשיץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלעד ליפשיץ

אם אתם משוכנעים הבוקר שאלי טביב הוא מחריבה של הפועל תל אביב, זה אומר שאתם כנראה צרכנים מכורים של עיתונים ולא זזתם בשבוע האחרון מהמלה הכתובה. התקשורת מתרפסת בפני הקהל של הפועל, שהחליט מצדו להשמיע את קולו - נו, איך לא, לקהל הזה הרי תמיד יש מה להגיד. זה קהל שרוצה להיות ההצגה עצמה, והוא מחובר לעיתונות שרק רוצה לעשות לו מסאז'. בצוותא, זה אדיר וכביר מבחינתם להעלות באופן לכאורה נוקב את הטענה לפיה האיש שהביא את הכסף, האיש שהשקיע את המזומנים, הוא האיש שיש לגרשו הביתה.

כן, כאלה הם המהפכנים הגדולים ביציעי הפועל - צ'ה גווארות כולם, בועטים בלי פחד בבעל הממון, אמיצי לב ומביני סתרים. יחד איתם, התקשורת האדומה ברובה ממילא, מאושרת להיצמד לקו, והעיקר שברשתות החברתיות עוד איזה אוהד יעלה עוד איזה לינק למאמר שלהם. כולם ביחד גיבורים על טביב, מנהלים טנגו של האדרה עצמית.

מאוחדים נגד הבעלים. אוהדי הפועל תל אביבצילום: שרון בוקוב

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

טביב עשה שתי טעויות ענקיות העונה, אך שתיהן מקצועיות: הטעות הראשונה, קשטן. השנייה, שירזי. שני מאמנים כושלים, טביב נפל איתם, אבל זה לא אומר שהוא מרסק ומחרב. גם גולדהאר נפל העונה מקצועית, גם שחר. מעבר לזה, כל אוהד שמתחשק לו אומר שטביב מפרק והורס את הקבוצה, ומיד צץ העיתונאי שיכתוב זאת עבורו. טענות חסרות רגליים אל מול השקעתו הכספית - כתב אישום סדיסטי שמאומץ בהנאה כהמנונם של האוהדים והעיתונאים האדומים.

נחזור לטעויות המקצועיות: תזכורת - כשהתוצאות עוד חייכו להפועל, מיהרה התקשורת המתרפסת לשאול "מי העז לקרוא לקשטן מיושן?", ו"מי אמר שהוא גמר את הסוס?". ובכן, קשטן מיושן וגמר את הסוס, חבל שטביב מינה אותו, ובמרחק תשע נקודות מקרית שמונה הוא היה חייב לגבות ממנו את המחיר. ולגבי שירזי? ובכן, אתמול ראיתם את הפועל חיפה בלעדיו.

זה כל העניין, הפועל כשלה העונה מקצועית, אלא שביציעים ובעיתונים ימשיכו לשטוף הבוקר בהנאה את המוח על כך ש"בעל הבית גורם לצרות ניהוליות שמחלחלות לדשא": אל תספרו להם שבאדיר ימשיך לרוץ כמו צב גם בלי טביב. היי, אל תפריעו להם באמצע, הם אוהדים אקטיביסטים וכתבים אמיצים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ