לבית"ר ירושלים דרוש איש מקצוע

בית"ר מודרכת כיום על ידי מאמן שהעסק הזה גדול עליו בכמה מספרים. ממש כך, בלי רמזים, בלי חצאי אמירות, בלי מכבסת מלים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

יש דברים שניתן להסתיר. למשל, משפט שנכנס למכבסת המלים כחלק מהפרומו למפגש בין בית"ר ירושלים לבני סכנין. עובדה, מאמן בית"ר, יובל נעים, אמר לשחקניו במהלך ההכנות כי "המשחק הזה חשוב מאוד לאוהדים". נעים לא טעה. זה אכן משחק מאוד מאוד חשוב לאוהדי בית"ר. כי סכנין, ודאי ביקש נעים לומר לשחקניו במשפט הסתום הזה, היא קבוצה יריבה. ולא סתם יריבה, אלא קבוצה עם כבוד, מלאת גאווה, מצליחה, אותנטית, כמעט כמו שבית"ר היתה בעבר, לוחמת, מוכשרת, בקו עלייה, והיא ולא אחרת תהיה האתגר במחזור ה-24. כן, כן, זה, ורק זה, מה שרצה נעים לומר לשחקניו. הוא לא פראייר, הנעים הזה, ולכן ברר את מלותיו ולא הלך על המשפט המלא. השחקנים שלו אולי נראים מביכים על המגרש, אבל את הסאבטקסט המלא הם לבטח הבינו: "המשחק הזה חשוב לאוהדים כי בני סכנין היא קבוצה של ערבים".

יש דברים שאי אפשר להסתיר. למשל, את העובדה שבית"ר מודרכת כיום על ידי מאמן שהעסק הזה גדול עליו בכמה מספרים. ממש כך, בלי רמזים, בלי חצאי אמירות, בלי מכבסת מלים. האומנות הגדולה של נעים - החדרת מוטיבציה - מיצתה את עצמה מזמן. שחקני בית"ר ירושלים משוועים בימים אלה לאיש מקצוע ולא למנטור סוג ג', שהתמחותו היא בתנועות גוף מוקצנות וברטוריקה. מישהו שיפתיע בליהוק, יציב מערך חכם, ישדרג את הסגל הקיים עם ציוותים נכונים, ירגיע וישדר לכולם כי יש על מי לסמוך. שחקני בית"ר מביטים לעבר הספסל, מקשיבים בחדר ההלבשה לבחור עם "החליפה של האיומים" סטייל ויקטור חסון, ויודעים שזה אבוד.

13 מתוך 13 |
צילום: אילן אסייג
1 מתוך 13 |
צילום: אילן אסייג
2 מתוך 13 |
צילום: אילן אסייג

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

בהנחה שהיו"ר איציק קורנפיין הוא זה שמקבל בבית"ר את ההחלטות ולא רק את השכר הגבוה ביותר עבור תפקיד ניהולי, הגיע הזמן לשאול אותו - עד מתי? מה עוד צריך לקרות כדי שבית"ר תזכה על הקווים לסיכוי הוגן למלט עצמה מירידה ודאית ללאומית? האם אתה חושב שחדר ההלבשה עדיין מאמין בנעים, והאם אתה מתקשה לשכנע את פטרוניו של המאמן כי הגיעה העת להיפרד כידידים. לפחות מבחינה מקצועית?

נעים ובית"ר לא הרשימו ברצף הניצחונות האחרון, שהתבסס על מזל וגניבות ספורטיביות, הם גם לא יוכלו לשרוד אם יבנו על מחדלי היריבות האחרות במאבק ההישרדות. מכבי פ"ת, באר שבע, הפועל חיפה וראשון לציון החליפו מאמן כי הבעלים סרבו לומר שהכל אבוד. ייתכן שנעים בבית"ר, כי היו"ר שלו בטוח שהכל טוב גם אחרי שהפסיד "משחק שחשוב מאוד לאוהדים"?

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ