גול הטיקי-טאקה הראשון בישראל

אודי שרבני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אודי שרבני

1. סימולציה - רק אחרי שנשאל מה יהיה אם יפסידו, אמר בן שמעון שאם זה יקרה יחזרו לעצמם, אבל הם לא מתכוונים למעוד. קרי, שוב לא הכין קרקע לשחקניו במקרה של הפסד, אלא רק כשנשאל.

בגרות. מדברים על אתמול כטקס העברת הכתר. על הכיפאק, אני מפליג עם זה הלאה: מעניין לעשות סימולציה ולחשוב מה יהיה בשנה הבאה עם קרית שמונה. תגידו שזה מוקדם, אבל כזה אני. ובכן, אם בן שמעון עוזב, מצבם בכי רע עד כדי ירידת ליגה.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

בדרך לשער. בדש, אתמולצילום: עבדאללה שמא

2. אמצע - נו, כן. פתיחה נהדרת של קרית שמונה, וזה אומר רק דבר אחד: שהיא לא פחדה, עלתה בשביל לנצח. מצד שני, אותה יציאה מלוע של תותח, תפקידה היה לבטל את ההתמודדות עם הגול הראשון שחיפה תבקיע. זאת גם היתה המחשבה.

אם כן, היתה זו עלייה למשחק שטומנת בחובה גם רובד ראשון (רצון אמיתי לנצח), אבל רובד נוסף, סאבטקסט (להבקיע ראשונים כדי למנוע כאב ראש), שבעצם הוא היה המניע. היא חיכתה עם זה לדקה ה-86.

3. מסירה - אני רוצה לדבר על השער, לא רק כי "זה שער של אליפות", אלא כי אנשים לא מתייחסים לגולים מסוג זה שהם לא טילים ומבצעים אישיים. היה זה "גול הטיקי-טאקה" הראשון בישראל. למה? כי עכשיו יש מושג כזה. היה זה שער ששילב - שימו לב - חברות, מאני טיים וחימום של לפני אימון (כדורעף-רגל). המסירה של גזל היא "מסירה של אליפות". יש מושג כזה. מהיום.

פסקול המשחק: I'm Mine", Pearl Jam"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ