משפט שדה |

ההבדל בין יובל נעים לפייגנבוים

אודי שרבני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אודי שרבני

1. מאמנים - בואו נדוש עוד קצת בעניין יובל נעים. בואו נדוש גם בהבדל בין נעים לשייע פייגנבוים, מאמן רמת השרון. הרי שניהם דומים, רק שנעים כבר לא יקבל "קבוצה גדולה", כי ככה זה: היית שם פעם אחת ולא הצלחת? זהו.

פייגנבוים מצדו עוד מאמין ובכך מקבל חיות ואלמוות, שכן עד שלא יקבל קבוצה גדולה, ולא כמושיע, לא יוכיח את אי יכולתו. מה שאמר השבוע ("אם בית"ר תרד ליגה, אני פורש מכדורגל"), מתפרש לשניים: תקווה לקבל את בית"ר, וגם הכנת לובי לכך שהממסד לא ייתן לבית"ר לרדת ליגה.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

שייע פייגנבויםצילום: שרון בוקוב

2. מחצית ראשונה - כאשר המשחק נפתח, פתאום הבנתי: זה משחק כדורגל שבו יש 22 שחקנים שלאף אחד מהם אין מה שנקרא "תקופה טובה". אפילו לא כזו של כמה משחקים, שקרית, נוסח עמית בן שושן. הנעת הכדור היתה כה אטית עד שיכולה היתה לבלבל אנשים ולגרום להם להגיד שהיתה זו "הנעת כדור חכמה". לא, היא היתה עצלה, פחדנית.

בית"ר ירושלים החזיקה יותר בכדור, אבל לריק. בצד השני, "ההתקפות המתפרצות" של רמת השרון היו לרוחב. אז מה קורה במחצית שיש בה שחקנים שאף אחד מהם לא בתקופה טובה? אנחנו מבזבזים אישונים. ואישונינו יקרים.

3. מחצית שנייה - הדברים המשיכו. משחק תפל, סלט אבוקדו שעמד בחלון מקרר הקונדיטוריה. בתחילת העונה הוכן משחקנים קשים שיבשילו בהמשך ולכן פסחו עליו. זמן הבשלתם היה חלון קצר בזמן משחקי הנבחרת, כשהליגה לא היתה פעילה, ולכן לא נראה, ועכשיו כבר מאוחר מדי, שחור. ושוב פוסחים עליו.

כך גם המשחק של אתמול, ובמזל רמת השרון כבשה שער ובכך המשחק קצת נפתח. רמת השרון יכולה הרבה יותר בגלל הקישור שלה, שרובו התקפי. אני רק מקווה שבשביל השחקנים מאתמול, תפקיד "שחקן הכדורגל" לא ייפול להערות השוליים כמו אצל המאמנים מהחלק הראשון.

פסקול המשחק: "Anyone Can Play Guitar", Radiohead

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ