קודם נעיף את טביב, אחר כך ננצח בדרבי

המטרה של אוהדי הפועל ת"א כבר אינה להבריא את הפועל, המטרה היא לגרש את אלי טביב בכל מחיר. והמטרה, מבחינתם, מקדשת את האמצעים

בהפועל תל אביב כנראה חיפשו את הכאוס הגדול הזה. שישמעו אותם חזק, שיבינו כמה הם כועסים. השחקנים והאוהדים, כולם ממורמרים, זועמים. תקשיבו טוב, הם דורשים שתשמעו אותם. האוהדים נגד אלי טביב, כך גם חלק מהשחקנים. המצפנים אבדו: אולי קיימת איזושהי דרך להסתדר ולהתפייס עם טביב, אך איש לא מעוניין בכך. שיסתלק. ואם הקבוצה צריכה להתפרק בשביל זה, אז שתתפרק, ושיראו ויידעו כולם. הם דורשים להתפוצץ עכשיו.

שחקנים ואוהדים, כולם בתיאטרליות מנופחת של עצבים. הם יגידו שדרבי זה דרבי, שהוא לפני הכל ומעל לכל, שאין שני לו. זה מה שיגידו, בהחלט, אבל הפעם קשה להאמין להם. כיום, הכאוס הוא שנמצא מעל הכל בהפועל. כאוס שהוא קרקע מזמינה להתפרקות ולאיבוד עשתונות. מבחינתם הם מנהלים מלחמה קדושה על הקבוצה שלהם, כך שגם ככה הם עצבנים. ועכשיו עוד מרחיקים להם שחקנים - אוהו, יהיה פה בלגן. הם לא שואלים אף אחד אם ואיך להוציא את העצבים.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

10 מתוך 10 |
אלירן עטרצילום: ניר קידר
1 מתוך 10 |
אביחי ידין (בלבן) מתעמת עם השופט מנשה משיח בדרבי צילום: ניר קידר
2 מתוך 10 |
משיח מנסה להשתלט על הדרביצילום: ניר קידר

מבחינתם זו היתה הזדמנות מצוינת ומשתלמת להפסיד בדרבי ולהתפוצץ. השחקנים אמנם לא הפסידו בכוונה, וגם האוהדים לא התמלאו אושר בגול של מכבי, אבל בתוך הכאוס הגדול יצא להם בכל זאת רווח לא קטן מהדרבי הזה - אי.טי הפסיד בו. זה טוב לקמפיין: עכשיו, בנוסף לכל, טביב הוא גם האיש שאצלו נקטעה השרשרת ההיסטורית של הניצחונות, וגם האיש שאצלו נראתה הקבוצה מפורקת, והאיש שבניהולו התלקח הכל.

המסע אולי החל כמשהו שמטרתו להבריא כביכול את הפועל. כביכול, משום שלא בטוח שכל מה שאומרים על טביב נכון. בכל מקרה, כיום המטרה כבר אינה להבריא את הפועל. המטרה היא לגרש את טביב בכל מחיר, גם אם צריך להתפרק בשביל זה, גם אם צריך להשליט כאוס.

חלק מהכוחות ביציעי הפועל ובחדר ההלבשה שלה מתחילים לאבד את זה. הם מייחלים לבלגן בקבוצתם, מדליקים סיגר וצופים בשריפה בהנאה. עד לשם מגיעה השנאה לטביב, שחדלה מלהיות ממוקדת או עניינית. מבחינתם מה שקרה אתמול לגמרי לא רע. מבחינתם מכבי לא ניצחה אמש את הפועל, ממש לא. מכבי ניצחה את הקבוצה ששייכת לטביב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ