הכישלון הערכי של יענקל'ה

אריה ליבנת
אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריה ליבנת
אריה ליבנת

עונה שנייה ברציפות שהתקשורת מקדימה את יעקב שחר במינוי מאמן למכבי חיפה. בעונה שעברה התקשורת לחצה על שחר להאריך את חוזה ההעסקה של אלישע לוי בעונה נוספת. שחר לקח את הזמן ובחר להיענות לדרישה כשמצא לנכון. העונה, חזרתו של ראובן עטר לאגודה הירוקה פורסמה זה מכבר. שחר בחר את העיתוי הנכון מבחינתו כדי לאשר את התחזית שתאמה גם את ציפיות האוהדים. שחר איחר בהודעתו לעומת הציבור, אבל העיתוי שלו מוקדם ובעייתי!

מנכ"ל מכבי נתניה יעקב בלדב סיפר בראיון לרדיו כי שחר בחר להודיע על המינוי של עטר לאחר המפגש האחרון בין הקבוצות העונה וכי אם השתיים היו נפגשות בגביע, ההודעה היתה נדחית.

אז נכון, חיפה ונתניה כבר לא ייפגשו העונה, אבל הן עדיין מתמודדות על מיקום גבוה בליגה שקשור גם להשגת כרטיס לליגה האירופית. אפשר לסמוך על עטר, מקצוען בכל רמ"ח איבריו שיעשה את המקסימום עבור נתניה, אבל האם יוכל לשמוח אם ישיג את הכרטיס לאירופה עבור קבוצתו הנוכחית על חשבון קבוצתו הבאה?

העובדה שבכל אירופה בונים קבוצה תוך כדי העונה לא הופכת את כל הסיפור הזה לתקין וספורטיווי. בתקופה בה עוסקים באלימות במקום בספורט, כיף לשמוע על הודעה שקשורה בספורט, רק חבל שהיא לא ספורטיווית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ