לעבר המטרות שבאופק

ניב ליבנר
ניב ליבנר

"כל הנוסעים בטיסה AZ1663 לפיזה מתבקשים לסור לשער היציאה B29", בדרך לעוד טיסה אחת מיני רבות. ספרד, שווייץ, מקסיקו, גוואדלופ, הן חלק קטן מהמדינות שפקדתי במסע לו התחייבתי. המסע לעבר הישגים שעוד לא הושגו, ומטרות שבעבר לא העזתי לחלום עליהן. המטרות הן האופק שלי. ככל שאני מתקדם בדרכי, הן מתקדמות יחד איתי.

לפני חמש שנים יכולתי להגיד בכנות שארגיש מימוש ברגע שאנצח מירוץ באירופה. אחרי הניצחון הראשון בספרד, אני רוצה יותר. אני רוצה ניצחון בקטע באחד משלושת האירועים החשובים בענף אופני הכביש – הגראנד טורים: הטור דה פראנס, ג'ירו ד'איטליה והוואלטה א'אספניה. שלושתם מירוצים הנמשכים שלושה שבועות, ומחולקים ל-21 קטעים שונים, אותם מנסים לצלוח הרוכבים בדרכם להיכל התהילה של עולם האופניים.

המטרות, כמו גם ההתקדמות לעברן, הן הדלק שמניע אותי קדימה ושומר אותי מכוון גם כשאני רחוק מהבית, מהמשפחה, מהחברה.

שמי הוא ניב ליבנר, וכפי שכבר הבנתם אני חי ונושם אופני כביש. אני בן 24, ומתחרה בתחום יותר ממחצית מחיי. בשנים האחרונות אני נמצא יותר מחצי שנה מחוץ לארץ, מתגלגל בין תחרויות במקומות שונים (וחלקם גם משונים) באירופה ומחוצה לה. הבסיס שלי ממוקם בלוקה, טוסקנה, ובשנתיים האחרונות אני מתחרה עבור הקבוצה הוותיקה Amore&Vita. בפוסטים הבאים אנסה לשתף אתכם בחוויות שונות שאני חווה בדרכי על האופניים, ולתת לכם טעימה קטנה כיצד נראים חייו של רוכב מקצועי. שנצא לדרך?

תגיות:

תגובות