הצלחת חיפה מסוכנת לעטר

אוי ואבוי ניצחנו!

מכבי חיפה עוד עלולה לסיים את העונה במקום השני ועם גביע. השאלה היא האם ראובן עטר מבין שצירוף מקרים שכזה לא יפתור את הבעיות העמוקות בקבוצה

מוטי דה פיצ'וטו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים1
מוטי דה פיצ'וטו

עכשיו כשמכבי חיפה מסיימת את הליגה בצורה סבירה יחסית ועוד עלולה לקחת גביע נשאלת השאלה האם ראובן עטר קורא נכון את התמונה. האם הוא מבין את עומק הבור? האם ברור לו מעל לכל צל של ספק שזה לא אומר שהקבוצה הזו פספסה השנה אלא שזו סתם מקריות? האם הוא מחייך בחצי השלמה נוכח הקלות הבלתי נסבלת בה קבוצות יריבות מגיעות להזדמנויות? האם הוא מבין שהבעיה רחוקה מלהיות רק בוליאט? האם הוא מזהה את האפס חיבור כקבוצה ואת הבלוף הגדול של הלחץ על כל המגרש שאלישע מנסה לאחרונה?

כי עטר, לא לגמרי ברור אם הוא טקטיקן גדול, אבל אני דווקא משוכנע שטביעת עין לשחקנים יש לו. אז האם הוא מבין שלימפולסקי אסור ללבוש חולצה עם סמל של מכבי חיפה אפילו בצחוק? האם הוא שם לב שתורג'מן במקום אזולאי זו בדיחה רעה מאוד של אלישע? שדוידוביץ' לא באמת טוב? שמשומר זה בזיון ו-ורד טוב להיות עוד שחקן בסגל? שאין קשר שנותן גולים או רץ מהר או בועט בשמאל?

ראובן עטר. קדוש מעונהצילום: ספי מגריזו

ועטר, לא לגמרי ברור אם הוא מתאים למערכת עם בוס דומיננטי, אבל לנטרל רעשי רקע אין ספק שהוא יודע. אז האם הוא מבין להתעלם ממה שכולם יגידו לו על פוטנציאל? האם הוא יהנהן בהבנה נוכח הדיבורים על התחלה לא טובה, מכת פציעות וחוסר מזל אבל יעשה מהפכה למרות זאת? האם הוא יודע מעל לכל ספק שרק איש מקצוע אמיתי מודע לעומק הבעיה ושזה חייב להיות בדרך שלו?

כי אם לא, אם עטר לא יודע את כל זה ומהנקודה הזו מתחיל לעבוד אז הוא בבעיה. אז בגלל שהוא אליל נעוריי ובגלל שהוא גרם לי להתרגש מכדורגל כמו שהרבה זמן לא התרגשתי עוד לפני שהוא דרך באצטדיון אני מרגיש מחויב להזהיר אותו (כן, מי אני בכלל וגו'). כי אני אמנם אוהד מכבי חיפה אבל אני מקווה שעטר מבין, כמוני וכמו ירוקים רבים, שהיה עדיף לא להגיע לאירופה השנה. גם כדי שיהיה יותר זמן לבנות בקיץ אבל בעיקר כדי שלא יהיה ספק שמדובר בקבוצה הכי חלשה של מכבי חיפה בשני העשורים האחרונים, עם כמות שחקנים בלתי מתאימים שלא זכורה מעולם במועדון. אלא שבגלל שבגמר עומדת מולנו זוועה בדמות האוהדים הכי מגעילים בארץ נותר רק לקוות שנזכה ועטר יבין את כל זה על אפם וחמתם של כל הרשעים.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ