הצרות של חיפה ועטר |

צנח לו תלתל

גם ג'ואל דמאו נדמה כמי שמתעקש להיראות כמו פרק נוסף בפיאסקו שהוא מסע הרכש של מכבי חיפה העונה. ראובן עטר מתרחק מהצמרת

ניר צדוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר צדוק

1 זה, חייבים להודות, הרגיש כמו סופו של הסיפור. 0-0, הכל מזדחל לאטו - גישושים, אתם יודעים, גם ככה לאלישע לוי כל המפגש הזה לא נעים - וג'ואל דמאו הטרי, אותו עוד ניתן היה לפטור בשלב זה מאשמה באמתלת צעירות, מתעקש להיראות כמו פרק נוסף בפיאסקו שהוא מסע הרכש של מכבי חיפה העונה.

קשר אחורי? דמאו הוא אולי ליברו בכדורעף, שהוסווה בהצלחה בחסות האנונימיות של סכנין. הובא כדי להכניס את הרגל בעיגול האמצע בשטחים שאינם לכבודו או לגודלו של גולסה, ופתאום, באור הזרקורים ולא לפי מה שעבדו עליו באימונים, מושיט את ידו ברחבה, עם אצבעות פרושות המעידות כמעט על כוונת מכוון. פנדל. כאילו שמה שחסר לראובן עטר זה צרות. או שוער. "הלו, לא שמעתם?", התחשק לו בטח לצעוק, "עוד לא תפוח בדבש וכבר מינוס שמונה מהמקום הראשון". בקצב הזה עוד יאבד את התלתלים, ואז בכלל אפשר יהיה לסגור כאן את הכדורגל.

עטר. אולי הפתיחה הרעה דווקא תשתלם בהמשךצילום: נמרוד גליקמן

באין תוכן, שתישאר לפחות המעטפת - תפוחה, בוהקת ומסרבת בכל תוקף להתיישר. אם זה מה שעושה קשר אחורי, לכאורה פתרון הקסם לכל חוליי קבוצת כדורגל, מכבי חיפה לא זקוקה לשניים, אפילו לא לאחד. ניחא דמאו והנטייה שלו לנסות ולתפוס דברים שמתקרבים לעברו. מהבור הזה כבר הצליח עטר לצאת, לכל הפחות להבחין בקרן אור המזדחלת לתוכו, עם השער של אזולאי. צ'וצ'אליץ' והעבירה המטופשת על רועי קהת 50 מטר מהשער של אדרי? יותר מדי.

טעויות אקראיות? מחדלים אישיים שאינם בשליטתו של מאמן, גם אם יסודי כמו עטר? נטייתו המרושעת של המזל להתאכזר דווקא לאלו שזקוקים יותר מכל לעזרתו? זו דרך אחת, אפשרית בהחלט, לתפוס את שאירע אתמול בבאר שבע. מחזיקים בה בעיקר גרופים מיציע ג' וקרובי משפחה של המאמן. דרך אחרת - להביט בטבלה. מה שאירע אמש בבאר שבע הוא לא יותר מתרגיל במתמטיקה. התוצאה - שמונה נקודות הפרש מאשדוד במקום הראשון - היא באופן מפתיע פתרון לתרגיל ותשובה לא נכונה גם יחד.

2 מכבי חיפה לא יכולה להרשות לעצמה עונה נוספת בלי השתתפות באירופה. אל תדברו כרגע על אליפות. 45 מיליון שקל תקציב זה הרבה יותר מדי בלי בונוסים משווייץ, ועדיין, משום מה, מכנים את יעקב שחר קמצן. רק לדמיין מה יקרה אם יידרש עובדתית להדק את החגורה גם בקיץ הבא. כרגע לא דרוש לשם כך דמיון מפותח יתר על המידה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ