פרשנות |

מכבי ת"א קונה בסוף או מה?

הצהובים התעניינו בגבאי ואבוחצירא, וגרמו להם לחשוב. כיצד אפשר להתרוצץ על הדשא כשבראש מקננת המחשבה שבקרוב יעברו צד?

אלעד ליפשיץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלעד ליפשיץ

אלעד גבאי ושמעון אבוחצירא אינם רובוטים. הם יכולים לפזר סיסמאות כביכול מקצועניות מכאן ועד להודעה חדשה, אבל המחשבות בראשם ימשיכו להתקיים ולהשתולל. גם אתמול (שני) יצאו חצאי ידיעות מתוך מכבי תל אביב: יש מצב שהם עדיין מעוניינים באבוחצירא, יש אפשרות שהם עוד יממשו את הכיוון עם גבאי. מכבי מפזרת רמזים, והם חודרים לתוך חדר ההלבשה שמנגד. מתברר שזה מותר.

הצטרפו לדף הפייסבוק של ספורט הארץ

לא רק מותר, זה כנראה גם חוקי, אבל צריך לקחת זאת בחשבון כשצופים במשחק כזה בין קרית שמונה למכבי: גבאי ואבוחצירא לא יכולים להזעיק עבור עצמם את משטרת המחשבות. זה ברור, מכבי גורמת להם לחשוב. צפינו בשניהם מתרוצצים על הדשא הרטוב בזמן שמחשבה אנושית פשוטה היתה תקועה בראשם: האם בקרוב נשחק בכיוון ההפוך?

ג'ורדי קרויף ואוסקר אינם מתלכלכים באופן ישיר במהלכים האלה. ההוא לא דיבר על גבאי וזה לא דיבר על אבוחצירא, אבל איכשהו, בדרך עלומה, הידיעות זורמות החוצה. כך "נודע" כי מכבי "ממשיכה לשקול לגבי אבוחצירא", וכמו כן "נודע" כי למכבי "עוד יש כוונות בעניין גבאי". בינתיים, ראדה פריצה מרוזנבורג נחת וחתם במכבי בשיא הדיסקרטיות, כמעט בלי שום פרסומים מקדימים ובלי הדלפות. מנגד, בעניין גבאי ואבוחצירא יש ידיעות מקדימות ואלף הדלפות. איך יכול להיות?

ובכן, ההדלפות לגבי אבוחצירא, גבאי וגם אלרואי כהן אמורות ליצור תגובת שרשרת בשורות היריבות. במכבי אולי באמת מעוניינים בחלק מהשמות הללו, אבל נדמה כי בלי קשר לכך, בקבוצה שמחים להוציא לפרסום את שמות המועמדים ולערבב את חדרי ההלבשה של המתחרות. והנה, גם יוסי אבוקסיס רוקד עכשיו לפי המנגינה של מכבי: אם יקנו את אלרואי כהן, ייכנס כסף, ואם ייכנס, אז אולי אפשר יהיה להביא מישהו, ואם אפשר אז את מי? לאיזו עמדה? בהחלט, שמישהו ינסה לברר לאבוקסיס, זה חשוב.

כך גם לגבי אבוחצירא וגבאי אתמול. כן, הם שמעו את ההוראות של ברק בכר ואפילו גם חשבו עליהן תוך כדי המשחק. ובכל זאת, היתה שם עוד מחשבה: מכבי בסוף קונים או מה?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ