ב' זה הפועל תל אביב?

הפועל ת"א מתחילה לנשום אוויר אחר. הפחד של הקטנות שהיא תתעשת הוא הדבר הכי קרוב למנוע שהניע את מחאת האוהלים בקיץ

אודי שרבני-צרובה
אודי שרבני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אודי שרבני-צרובה
אודי שרבני

כולנו התעוררו הבוקר להמוני ימי הולדת פיקטיביים בפייסבוק: ימי הולדת של דפי עסקים. למה? זה מאוד פשוט: ברישום הדף צריך לבחור תאריך לידה, ומה יותר קל מלבחור בתאריך ה-1.1 לשם הרישום? הוא הקרוב ביותר לגלגול העכבר. למען הדיוק, יש לציין שדפי עסקים אלה, שבחרו בתאריך ה-1.1 כיום הולדתם, פתחו זאת בטעות כ"פרופיל אישי" של אדם רגיל, אבל אנחנו יהודים, ולכן נשאל את השאלה הזו: איך נראה דף העסק של הכדורגל הישראלי לפי המשחק של אתמול?

ככה: היום בבוקר, ו' בטבת תשע"ב, דף העסק הנקרא "הפועל תל אביב" התעורר אחרי שקיבל אתמול מתנה והיא דף העסק "הפועל עכו". לזמן מועט, עכו השתרכה לאותו ז'אנר של שנת תשע"ב הנקרא "הליגה של הקבוצות הקטנות", אבל היא התאיידה. מי שיישאר מאותו ערך וויקיפדי - שייווצר רק אם אחת מהן תיקח אליפות - הן קרית שמונה ואשדוד. והנה, עכשיו נוצר קו התפר בין המקום בו הגדולות מתחילות לאכול מהפירורים של הקטנות, עד שהן אוכלות אותן. אבל רק הפועל תל אביב נמצאת שם. חיפה, אחרי אתמול, גמרה את הסיפור, בטח שמבחינה מורלית. הפועל מתחילה לנשום אוויר אחר. הפחד של הקטנות שהיא תתעשת הוא הדבר הכי קרוב למנוע שהניע את מחאת האוהלים בקיץ: בואו נמנף את זה מהר לפני שיתאייד, כי שיש ידיעה שיתאייד.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות מספורט הארץ ישירות לפייסבוק שלכם

משחק האליפות? חגיגות אדומות בבלומפילד, אתמולצילום: שרון בוקוב

ורגע: בליגה, זה יתאייד? האם הפחד מהמציאות הוא הדרך להצלחה? הקטנות יתאיידו? כולן מנושלות, והנה נשארו קרית שמונה, אשדוד והפועל תל אביב. כאן ייכנס הניסיון ואתם יודעים למי יש אותו. אתמול זה לא היה משחק לכתוב עליו. למה? כי הוא שייך ל"פעם"; הרי כבר התרגלנו לסינדרלות של הליגה, והנה, נראה שחוזר הסדר הישן. אם הפועל תל אביב תיקח השנה אליפות, זה היה משחק האליפות שלה. משחק שהשערים שלו הם אחד עצמי, שני מבישול של שחקן ההגנה, וגול חובה שנבע מגל יהירות. עכו היו כל כך חלשים, שנראה שביום שבו אלי כהן אחד (משול ל"קבוצה קטנה") לא גרם לשחקנים שלו להעז, אלי כהן אחר (משול ל"קבוצה גדולה") אולי ימונה למאמן חיפה. ו' בטבת תשע"ב.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ