מי בעל הבית בבית"ר ירושלים?

הניהול של המועדון המפואר הזה נערך באפס שקיפות, אין אינפורמציה, אין הבנה, ומנגד מה שיש זה גל יוסף, האיש שהתרגלנו אליו

אלעד ליפשיץ-צרובה
אלעד ליפשיץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלעד ליפשיץ-צרובה
אלעד ליפשיץ

שימו לב איך התרגלתם לכך שגל יוסף הוא חלק מבית"ר ירושלים. זה הרי כבר ברור לכם, השיוך נמצא כבר ממש על אוטומט - גל יוסף, בטח, הוא איזושהי פונקציה בבית"ר. אבל רגע, יש לו תפקיד בקבוצה? מתי הוענק לו התפקיד? מהי מערכת היחסים של יוסף עם ההנהלה? איזה קשר יש לו עם איציק קורנפיין? וכיצד בכלל מנהל קורנפיין את הקבוצה? לגמרי צמוד ליוסף? חצי צמוד אליו?

אין אפילו תשובה אחת ידועה לשאלות האלו. אתם לא יודעים מה קורה כאן, אף אחד לא יודע. הניהול של המועדון המפואר הזה נערך באפס שקיפות, אין אינפורמציה, אין הבנה, ומנגד מה שיש זה גל יוסף, האיש שהתרגלנו אליו, האיש שהפכנו לאוטומט את נוכחותו בבית"ר. הקבוצה הזו מנוהלת במרתף, בחושך. מי האיש החזק? מהם האינטרסים? כיצד זה באמת נעשה?

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

מיליון שאלות ואפס תשובות עומדות מאחורי 11 שחקנים שעלו אתמול לדשא בטדי. מצפים מהשחקנים האלה להשאיר את בית"ר בליגה. הבעיה היא ש-11 השחקנים האלה הם בכלל לא בית"ר. הם סתם תוצר של ההתנהלות החשוכה והסמויה שבין יוסף לקורנפיין. באותה מידה, בהשתלשלות של התנהלות סמויה אחרת, אלה היו יכולים להיות 11 שחקנים אחרים. עוד דיאמנט, פחות מגרלשווילי, ההתנהלות הסמויה יכולה להוביל לקבוצה הזו כל אחד, אבל מה זה משנה, זו הרי בכל אופן לא בית"ר.

בטדי ראו אתמול קבוצה לכאורה, ראו שחקנים על הדשא, צהוב-שחור כמקובל, אפשר היה לחשוב שזו בית"ר. זו לא. זוהי מוטציה שנוצרה בחשיכה, שלד שהתגלגל מהמרתף של צמד אנשי הצל שאיש לא באמת מבין, הצמד הסמוי בעל הדינמיקה האניגמטית, צמד אנשי העוצמה, איציק את גל.

השאלה שנותרה: איפה בית"ר? לאן חטפו אותה? היכן מחביאים אותה? האם היא באמת לא תוכל להתקיים בעונה הבאה? ואולי מנגד זו סתם דמגוגיה של הפחדה בה נהנים להשתמש חוטפיה? תשובות אין, כי בית"ר כאמור חטופה, אך יש דרך אחת ברורה לניקיון ולהבראה: שני אנשי הצל מוכרחים ללכת הביתה. קורנפיין הביתה מעמדת היו"ר, ויוסף, ובכן, גם הוא מוכרח לעזוב, את מה שזה לא יהיה שהוא עושה שם.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ