רק אל תגידו לו "לא"

תרבות הניהול מתה, כעת שולטים היצרים, והם מוציאים שרצקי אחר. פעם היה כאן ג'נטלמן, וכעת יש כאן בוס שלא מסוגל לעכל תשובה שלילית. דוקטור איזי ומיסטר שרצקי

אלעד ליפשיץ-צרובה
אלעד ליפשיץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלעד ליפשיץ-צרובה
אלעד ליפשיץ

כל כך הרבה טענות בגלל "לא" אחד פשוט. איזי שרצקי מדבר על פגיעה קשה, על חוסר הבנה, חוסר יכולת "לקלוט את הראש של רן". את כל זה שרצקי לא עושה לבד עם עצמו וגם לא בדיסקרטיות עם מקורביו. לא, שרצקי עושה זאת עם כולנו, מרשה לנו לפתע להיכנס להצגה ופותח את מה שלא היה מדמיין לפתוח. עכשיו הוא כבר כובש את המיקרופונים, מספר ומספר איך "לא נוצרה המשכיות". ובכן, בכל סרט הקיפוח הזה כבר כמעט ושכחנו: כל מה שקרה זה שרן בן שמעון מימש זכות בסיסית לומר "לא".

שרצקי היה מעדיף שלא תראו אותו ככה, בצורה הזו. לא כשהוא כועס, זועם, מתקשה לכבוש את יצריו. אלא שבעת הזו שרצקי כבר ממש אינו מסוגל לנצור יותר, והנה, הסכר פרוץ. מה יעשה עכשיו? יראה שליטה? ובכן, שרצקי אולי היה מעדיף להישאר בפאסון ובעיקר היה רוצה לא להראות מה גורמת לו הדחייה, עד לאן מביא אותו הסרוב. אם רק היה מסוגל עוד להסתיר זאת, אבל הוא לא.

שרצקי (משמאל) ובן שמעון בימים מאושרים יותרצילום: ניר קידר

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

קשה לראות עתה את שרצקי כשהוא כל כך חשוף וערום. אתמול, סמוך לשריקת הפתיחה, הוא כבר לגמרי הלך לאיבוד וזימר בפני המצלמות את פרטי החוזה שהציע לבן שמעון. זהו זה, מתה תרבות הניהול. כעת שולטים היצרים, והם מוציאים שרצקי אחר. פעם היה כאן ג'נטלמן במקטורן, וכעת יש כאן בוס שלא מסוגל לעכל תשובה שלילית. נו, לפחות יש עדיין מקטורן.

זכותו של בן שמעון להאמין בכל הדברים שעלולים לאכזב את שרצקי. זכותו להאמין שזה בכל זאת מועדון קטן. זכותו להאמין שמיצה, שאין בו יותר רצון להשתייך לפרויקט, למיזם, לקהילה. זכותו לפזול לצדדים, להמתין לאופציות. אבל שרצקי נתן הצעה וציפה שהתגובה תהיה אחת מבין שתיים: כן, או כן. הזעם המוחצן והמתוקשר של שרצקי עטוף עתה בכל מיני צורות לכאורה לגיטימיות. מעריציו בתקשורת נותנים לזה שמות לבנים כגון פגיעה, אכזבה ועלבון. אלא שאם מסירים את העטיפות האלו, מה שמקבלים זה שרצקי זועם אחד ללא מקטורן, איש בעל תגובה נוקשה שהמום עתה מהגילוי המרעיש בדבר קיומן של שתי אופציות: האחת כן, השנייה לא.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ