משפט שדה |

הפועל ת"א - בני יהודה - מתח ללא מתח

אודי שרבני-צרובה
אודי שרבני
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אודי שרבני-צרובה
אודי שרבני

01 פרחים

יודע זאת כל צופה כדורגל: אם שחקן כזה או אחר קיבל זר פרחים כתשורה (בין אם מקבוצתו לשעבר, או בין אם על מספר הופעות מכובד), עליו לרוץ כמעט אחוז אמוק (או לכל הפחות באוטומטיות שדומה למנגינת תשובותיו בראיונות) אל היציע המאכלס את אוהדיו (בשום מקרה לא אל אוהדיו הישנים, אפילו במידה שקיבל פרחים מקבוצתו לשעבר), ולהעניק להם את זר הפרחים. אמרנו להעניק? לא, יותר נכון לזרוק, בהירואיות, כמעט בזלזול על תשורה זאת המסמלת עבר, וזאת אל מול מה שחשוב כרגע: המשחק הנוכחי! ובאדיר, שזכה לכבוד על הופעה מספר 500 בליגה? אין קהל, לקח את הפרחים הביתה

02 מחצית ראשונה

תאמרו מה שתאמרו על המשחק אתמול בכללותו, אבל שני השערים של בני יהודה במחצית הראשונה היו מהלכים פנטסטיים של כדורגל. מסירה אחת קצרה, אחת ארוכה, רוחב, שחקן שמגיע בטיימינג נהדר וגול. שטח המגרש היה כמו היציעים, קרחות; מכאן (בני יהודה), ומכאן (הפועל ת"א). אבל עדיין קרחות אלה, של מחצית זאת, היו כאלה שבעל השיער מדחיק, מכסה עם קווצות שיער. בהמשך, במחצית השנייה, הוא כבר יבין שזו לא דרך להסתיר; הקרחות יבצבצו והמשחק ייפתח, ניסיון ותהייה, ניסיון וטעייה. ולכל זה לא היה קהל, ונשאלת השאלה: אם אין קהל, יש זיכרונות לנכדים?

03 מחצית שנייה

ועכשיו זה כבר היה מתח, ללא המתח. בני יהודה בעקבות הכרטיס לאירופה, כנגד שעון החול הקרוי בני סכנין - קרית שמונה, אבל הדברים התרחקו ממנה בנושא זה. סכנין מביסה, או יותר נכון האלופה מובסת. בני יהודה, למרות שהוליכה בשני שערים, מסיימת בתיקו. אחרי הכל, היא טובה במשחקים כנגד שעון החול הקרוי ירידת ליגה, ולא על כרטיס לאירופה. למרות כל זה, בני יהודה יכולה לסיים השנה במקום השני. שאחזור על כך שוב או ששמעתם נכונה? ובכן, המשפט "וזה אומר הרבה על הליגה שלנו", הוא כזה המתייחס למה שקורה דרומה לקרית שמונה.

פסקול המשחק: "איש וכינור", להקת שפתיים

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ