החל הפלייאוף בכדורסל |

תנו לנו עוד

שחקנים משתטחים, עבירות נשרקות, חסימות מתעופפות - כך אמור להיראות פלייאוף וכך גם נראה המשחק בין הפועל ירושלים להפועל חולון. יש למה לצפות

אייל גיל
אייל גיל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אייל גיל
אייל גיל

כן, הפלייאוף כאן. זה אולי התחיל קצת צולע, אבל לאט לאט האווירה התלהטה ועמה גם המשחק בין ירושלים לחולון. אם בפתיחה עסקו האוהדים בעיקר במחנה היריב ובמשחקי לקחו לי שתו לי, פתאום נוסף להם משחק לעקוב אחריו ולהתלהב ממנו. שחקנים משתטחים, עבירות נשרקות, חסימות מתעופפות, כדורים הולכים לאיבוד וזריקות לחוצות מתפספסות. כך אמור להיראות פלייאוף. תנו לנו עוד.

אומרים שהרגעים האלה מבדילים בין הילדים לגברים, ואתמול קיבלנו דוגמה מובהקת לכך. רון לואיס להט כל המשחק, אבל שבק ברבע האחרון. אליו הצטרפו שאר הזרים של חולון, שגם עד אז לא בדיוק כיכבו. לדן שמיר לא נותר למי ללכת ובדקות האחרונות לקחו מורן רוט, עודד שעשוע ושון דניאל את הזריקות החשובות. שחקנים סימפתיים להפליא, אבל לא הטריו עליו אתה בונה שינצח לך משחקים וייצור לעצמו מצבי קליעה ראויים.

הפרק הראשון בסדרה לספרים? נקווה שכןצילום: ניר קידר

בניגוד לרוט ולואיס שהובילו את חולון בבטחה בתחילת המשחק, נדמה היה שירושלים משחזרת את החוליים שלה מכל העונה. הסגל רחב ועמוק, אבל סטרוברי, נעימי ובראדלי לא מצליחים להחליט בינם לבין עצמם מי לוקח את הכדור, מי מרכז ומי זורק. הגבוהים, כפועל יוצא, סבלו בהתאם.

אלא שלירושלים קרה דבר מצוין, והזריקות לשלוש לא נכנסו. כך, כששאר הדברים לא עובדים בשל הלחץ וההתרגשות מהפלייאוף, המשחק התחיל ללכת יותר ויותר פנימה. ושם המתינו בסבלנות להזדמנות שלהם בריאן רנדל וג'ון תומאס. שניהם נעים העונה על סקאלת הבינוניות, ומרוב מובילי כדור הם כמעט לא רואים אותו בהתקפה, כך שכל שנותר להם הוא ללקט. אז הם ליקטו את המשחק.

הרבע האחרון המצוין של ירושלים, שהסתיים ב-21-12 מוחץ, רשום בעיקר על שמם. רנדל סיים עם שלוש חסימות מהדהדות וחמש עבירות של הקרבה, תומאס ליקט שמונה ריבאונדים ומסר שלושה אסיסטים. דרך סתימת הצבע הם ייאשו את חולון ונתנו את המשחק הראשון, שנראה כאילו עומד לחמוק, לירושלים.

האם זה יספיק באולם הפחים או לסדרה כולה? לא בטוח. האם ראינו אמש את הפרק הראשון בסדרה לספרים? נקווה מאוד שכן.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ