רציתם את הפועל ת"א? קיבלתם

הדלקת האבוקה והעימות עם השוטרים אמש במלחה, הזכירה שאוהדי העולה החדשה לא הגיעו כדי להיות נחמדים

אייל גיל
אייל גיל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אייל גיל
אייל גיל

הנרטיב הזה לא הסתדר להם. הסיפור הרומנטי והדביק על קבוצת אוהדים חמימה ומשפחתית שעשתה את כל הדרך מהליגה השלישית בסיפור סינדרלה קיטשי להחריד לא נדבק.

אוהדי הפועל תל אביב - שהם במקרה גם הבוסים - הסתכלו כל בוקר במראה ושאלו "באמת, אנחנו?". פרצופו המחייך (בערך) של מתן נאור עיטר פרויקטי פתיחת עונה, ההנהלה הדלפונית התקבצה לתצלום משותף. הכל נטף אידיליה, אהבה וחיבוקים. כל כך לא הפועל תל אביב.

אלה לא האנשים שהביאו לכם את "שמעון מזרחי תתאבד כבר", אלה לא האנשים שמאחורי האמרה המפורסמת "מייצגים את הפועל ולא את ישראל". זה ממש לא הם, ואתמול זה התפוצץ.

רציתם את הפועל בליגה? חיכיתם וייחלתם? אז אולי הזמן קצת עמעם במי מדובר. שבוע אחרי שניפצו את סמלי מכבי בבית מכבי (לכאורה, כמובן), קיבלנו אתמול הדלקת אבוקות, חיכוכים עם המשטרה ועצורים עם פתיחת המשחק במלחה. ליגת העל בכדורסל רגילה לעשרות ילדים וליציעים מפוהקים - לא לזה.

אוהדי הפועל תל אביב מתעמתים אתמול עם השוטריםצילום: נמרוד גליקמן

הצטרפו לדף הפייסבוק של ספורט הארץ

כיאה לאוהדים שהם בעלים, גם קבוצת הכדורסל על המגרש נבנתה בשביל לעצבן. תקציב גדול אין, אלא רק זרים מהשורה השנייה (שהטובים שבהם שיחקו בשנה שעברה בלאומית), ישראלים לא מנוסים, מתן נאור מנוסה מדי שנסחט עד דק וחיסרון יחסי בכל דקה על הפארקט. הפועל תל אביב הראתה אתמול שהיא לא הולכת לתת לליגת העל לדרוך לה על הגב בלי לשרוט, לנשוך ולפעמים לבעוט.

הם לא באו להיות קבוצת האוהדים הנחמדה, המודל לחיקוי. הם כאן כדי להיות הפועל תל אביב - השנואה, המקופחת, שהרסו לה את האולם, עם הבעלים שדרדר אותה עד כיליון. לקבוצות ולשחקני ליגת העל הוותיקים, הגישה הזאת קשה.

הפועל ירושלים, שמורכבת מישראלים וזרים שעשויים משוקולד, לא הבינה מה נפל עליה. והפועל ירושלים היא כידוע קבוצה לחיצה. הפועל תל אביב לחצה ולחצה, וירושלים - כהרגלה בעיר הקודש - קרסה וקרסה. כנ"ל השופטים והמשטרה, שאיבדו שליטה. הפועל תל אביב האמיתית הגיעה אתמול לליגת העל. והם ממש לא רוצים שתקראו לזה "סוף טוב".

כתבות מומלצות

הפגנה למען זכות ההפלה בתל אביב, ב-1978. לאורך השנים נמתחה ביקורת חריפה על פעילותן של הוועדות

בוויכוח על ההפלות בישראל ידם של השמרנים תמיד על העליונה

בראד פיט למגזין הגברים GQ. מה השתבש?

גופה? בובת שעווה? הרשת תוהה מה עולל מגזין GQ לבראד פיט

המכללה האקדמית הדסה בירושלים, ב-2020. לדברי פרופ' חנה הרצוג, "נשים הן הנפגעות העיקריות מהתקנונים"

במסלולים לחרדים במוסדות אקדמיים דורשים מנשים לבוש צנוע

"כמו במזון, הכליות מפקחות על מצב המים ומווסתות את ריכוזם של החומרים השונים בתוכם"

כמה זמן עובר מהרגע ששותים ועד שמשתינים?

נעל שנמצאה בחפירות. החוקרים משתמשים בשיטות ובכלי עבודה מעולם הארכיאולוגיה

נעלי ילדים וכלי אוכל נמצאו בבונקר של מפקד מרד גטו ורשה אנילביץ'

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ