אריק, אני לא מבין איך אתה לא מתפטר

תגידו לי "אתה צמא דם", אבל אני לא. אני לא חשבתי שצריך לפטר את אלישע, וידעתי שעטר לא יחזיק. אבל אריק זה כבר משהו אחר

עופר פרוסנר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עופר פרוסנר

באופן אוקסימורוני משהו, לוח התוצאות באיצטדיון בנתניה לא מראה את התוצאה משך רוב המשחק. מה שהוא כן מראה, זה את המשחק. הוא עושה את זה מהמצלמה הראשית, זו שיושבת בחלק העליון האמצעי של היציע המערבי. מכיוון שאוהדי מכבי ישבו ביציע המזרחי במשחק הזה, כל המשחק - במיוחד בחלקים שלו שהתרחשו ליד השער שבצד של לוח התוצאות - היה מבלבל, שכן הוא עבר על חוק 180 המעלות הקולנועי - הכל התרחש בו זמנית, והפוך.

מעבר לכך, מתישהו המחסור בלוח תוצאות היה מעיק ומייאש - שכן לוח התוצאות אמור גם לתת את הזמן. במשחקי גביע, ויותר מכך, במשחקים גרועים כמו זה, מדובר במשהו שחובה שיהיה אותו בכל זמן נתון - אני רוצה לדעת כמה זמן נשאר לי לשבת ולסבול במשחק הנורא הזה.

וזה היה משחק נורא. באמת, נורא. אני כותב פה כבר מספר שבועות אחרי משחקים נוראיים, אבל זה היה ככל הנראה הנורא מכולם. הסיבה לכך, כמובן, היא פשוטה: כמו הבדיחה על התנין - אם הוא יותר ירוק או יותר ארוך - הרי שהמשחק הזה היה יותר נורא כי הוא היה יותר ארוך. למעשה, כמו הכדורגל של מכבי, הוא היה נורא גם לרוחב.

אריק בנאדו. איך מתקבלות ההחלטות האלה לפני המשחק?צילום: שרון בוקוב

אנשים היו מאוד עצבנים אחרי ההפסד לרעננה. אני הרגשתי ריקנות. גם המעט שהיה בעונה הזו, נגמר. סופית. אם נהיה בפלייאוף העליון יש עוד 17 משחקים עד הסוף, ואם בתחתון אז 14 (אם אני לא טועה). זה פחות מעשרים משחקים לראות את הקבוצה הזו, כל כך נוראית ומזעזעת. "זה באמת הכי גרוע שיש, הא?", שאל אותי מתי שאלה ספק רטורית, ספק לאלוהים. הלכנו בשקט לאוטו, וחשבתי על מה שבנאדו יגיד אחרי המשחק. מתי שאל אותי מה זה משנה. מה כבר יש לו להגיד?

ואני לא מבין איך בנאדו לא מתפטר. תבואו ותגידו לי "אתה צמא דם", אבל אני לא. אני לא חשבתי שצריך לפטר את אלישע. ועל רובן ידעתי שהוא לא יחזיק. אבל על אריק... אני מת על אריק. כל כך אוהב אותו. בשר מבשר המועדון.

אבל אין לי מושג מה הוא עושה שם. האם הוא מרוצה ממה שהוא רואה על המגרש? אריק, אתה מרוצה? אתה מסוגל לראות את הווידאו של המשחקים של הקבוצה שלך? רצוף? אני מניאק אם אתה מסוגל לשבת 120 דקות ולראות את כל המשחק גביע מול רעננה ולנסות לנתח.

בדרך אל היםצילום: שרון בוקוב

מה חשבת כששמת את פיליאבסקי מגן ימני? הרי הוא אטי נורא. ואתה רואה שאבוקרט לא מתפקד, אז אתה מוציא דווקא את גוזלן? תזרוק את השחקנים שלך קדימה. אתה רוצה פנדלים? באמת? אתה לא מכיר את ההיסטוריה של מכבי חיפה? כי, אתה מבין, מילא ההתקפה. קורה. אבל הגנה הזו? אתה אמור לדעת מה זה הגנה, לא? היית בלם. אני זוכר אותך, באמת שאני זוכר. תחנה אחרונה וזה. אז איך זה שההגנה של מכבי כל כך מבולבלת? שנוואקמה עושה מה שהוא רוצה? שקבוצות מגיעות בקלות להזדמנויות נגדה? שהיא נראית ככה?

בכל מקרה, העונה באמת נגמרה. אירופה או לא אירופה, יש לנו שבעה משחקים כדי להשתחל לפלייאוף העליון העונה. ואתה כנראה נשאר בקבוצה, אז לפחות אל תדפוק את זה. די, כמה אפשר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ