הבלוג הירוק |

רק קרבות התחתית יצילו אותנו מהשעמום הזה

כשהעונה נדמית כמו משחק אחד ארוך של 90 דקות איטיות להפליא שבהן לא קורה כלום, רק מלחמה נגד הירידה תעיר מהנמנום

עופר פרוסנר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עופר פרוסנר

1. איך התכוננתם למשחק הגדול מול רעננה? כי אני הייתי מוכן. קניתי המון פיצוחים וממתקים וחטיפים ועניינים ובירות, והכל כדי שיהיה לי מה לעשות כדי שלא ארדם במהלך המשחק, כמו שקרה לי במשך כל המחצית השנייה של השעמומון ברמת השרון ביום רביעי.

קיוויתי שזה לא יקרה, כי נגד פ"ת היה מעניין בצורה לא טובה, ונגד מכבי תל אביב היה עוד יותר מעניין ובצורה עוד פחות טובה, אבל נגד רמת השרון זה הגיע: מכבי המשעממת חזרה. ורעננה? נו, אתם יודעים איך היה ברעננה. משעמם לאללה.

אתם זוכרים את מכבי המשעממת? חלק גדול מהעונות האחרונות (כן, כולל אלישע לוי, במיוחד העונה האחרונה שלו) נדמה כמו משחק אחד ארוך של 90 דקות איטיות להפליא, שבהן לא קורה כלום על המגרש. אני נרדם רק מלכתוב על זה, אז שלא אנמנם כשאני צופה בזה?

קום, אחי. "רק לא דרמה" זו יופי של פילוסופיית חיים כשזה מגיע לעבודה, לחיי נישואין, להורות. לא כשמדובר בקבוצת כדורגלצילום: שרון בוקוב

יכול להיות שלשם כיוונה ההנהלה כשהביאה את בלבול? "רק לא דרמה" זו יופי של פילוסופיית חיים כשזה מגיע לעבודה, לחיי נישואין, להורות. לא כשמדובר בקבוצת כדורגל. את הדרמות במכבי, קבוצה שמאז ומתמיד היו קורים בה דברים, על ומחוץ לדשא, חיסל המאמן הנוכחי של נבחרת גאנה, האיש ששמו נלחש בשקט על שפתיים, כזה שיירש את בלבול עוד כמה חודשים. אז אם חשבנו שעכשיו משעמם...

2. אז מכבי לא קיבלה רדיוס. במקום זה סגרו את היציע הצפוני. לא ברור לי איך על מה שקרה נגד מכבי תל אביב, וכשיש עונש על תנאי, הקבוצה לא מקבלת רדיוס. חוסר העקביות של בית הדין של ההתאחדות משגע אותי, וכל הסיפור הזה נראה לי פשוט לא פייר.

מה שעוד מעניין בכל הסיפור הזה, הוא העובדה שמכבי ביקשה לסגור את היציע הצפוני. מה בעצם הלוגיקה בלסגור יציע ולמה דווקא את הצפוני ולמה שמכבי תבקש את זה ולמה שההתאחדות תקבל את זה?

3. אולי כי שם יושבים הקופים הירוקים, שמחו במהלך משחק הגביע נגד רמת השרון? יכול להיות? המממממ. לא, לא יכול להיות. אולי כן? מה בעצם כל כך נורא במחאה הזו? ולמה צריך להתייחס אליה בכזו ציניות?

4. וכאן אני חוזר להתחלה: כי משעמם. כי העונה נגמרה. כי אי אפשר להציל אותה, וכי אי אפשר לבוא ולהגיד "טעינו". למה שלא יצאו אנשים מהקבוצה, ויספרו ל-17 אלף המנויים שלה, שהתחייבו ללכת לכל משחק, מה בדיוק קרה. האוהדים הם לא האויבים של הקבוצה הזו, ומביש אותי בכלל שאני צריך לכתוב את זה.

האוהדים הם לא האויבים של הקבוצה הזו, ומביש אותי בכלל שאני צריך לכתוב את זהצילום: שרון בוקוב

5. במחשבה שנייה, יש סיכוי טוב שנשחק בתחתית העונה, אולי נלחם נגד הירידה. אז יכול להיות שלא יהיה משעמם, סתם גרוע. לא בטוח מה עדיף.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ