הבלוג האדום

אהבה בת חלוף

כרגע הוא עוד גורם לך לקפוץ מרוב אושר ביציע, אך גם אתה כבר יודע שהרומנטיקה של פעם מתה. בקרוב השחקן הזה יקפיץ אוהדים אחרים

ספי קרופסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספי קרופסקי

ישנו רגע מסוים במערכת היחסים בינך לבין שחקן, שבו אתה מבין שהאהבה אליו היא בת חלוף. עניין כזה שיש לו התחלה, אמצע וסוף. הסוף הזה בדרך כלל נגרם מסיבות עצובות: השחקן עוזב את הקבוצה לכסף גדול יותר, השחקן יורד מנכסיו ועובר לקבוצה פחות טובה, השחקן מחליט לסיים את הקריירה, בין אם בשל גיל מתקדם או פציעה. השחקן כבר לא חלק מסדר היום שלך. השחקן גורם לך להיות עצוב.

ישנו רגע מסוים שבו אתה מבין שהרומנטיקה של פעם נפקדת מהמשחק של היום. שהסיפורים שעליהם גדלת, על כוכבים שוויתרו על הרים והמחאות כדי לרוץ במדים הנכונים, לא יסופרו שוב. "אנחנו חיים בעולם ציני ומחושב, בן", תגיד לילד שעוד אין לך, כשישאל מדוע הזה או ההוא החליט לעזוב את הקבוצה לכסף הגדול. לא תהיה לך תשובה אחרת לנפק לו. ככה זה. כסף, שחקנים נמהרים וסוכנים גנובים. לך ליוטיוב לצפות בסרטוני עבר עם מיטב הביצועים. זה לא יגרום לו לחזור.

ישנו רגע מסוים שבו אתה מבין שהרגע הזה שתיארת בפסקה הקודמת מתקרב בצעדי ענק. והכי עצובה היא התחושה שתהליך ההתנתקות הזה מתחיל בשלב מוקדם, הרבה לפני שהוא מתרחש בפועל. בהפועל. למשל: הפרידה האטית והכואבת מעומר דמארי, שגם אם יישאר אדום עד לסוף העונה - שם זה יגמר. למשל: הפרידה האטית והכואבת מקרלון בראון בכדורסל, שישדרג את עצמו ואת משכורתו בקבוצה יותר טובה בעונה הבאה. היי קרלון, עשה טובה – תגיד לא לאנשים שמציעים לך חולצות צהובות.

דמארי ושכטר, בינתיים הם עוד פהצילום: שרון בוקוב

ישנו רגע מסוים שבו אתה צופה בשחקן מבקיע או נותן דאנק אבל הוא לא באמת שם, במדים הנכונים. השחקן הופך להיות מעין נוכח-נפקד. פיזית הוא עדיין שם, על כר הדשא או על הפארקט. רגשית הוא כבר החל לפסוע מחוץ לחדרי הלב שלך ושל יתר חבריך ליציע.

וכך נוצרת לה אנומליה מסוימת, חוויה חוץ גופית: בעיני רוחך אתה כבר יכול לראות אותו מבקיע או נותן את אותו הדאנק במדים אחרים, בקבוצה אחרת, והולך לחגוג עם החברים החדשים בדיוק באותה צורה שהוא חוגג כרגע, במדים הנכונים. כלום לא השתנה מבחינתו, מדובר בעוד יום בעבודה למקצוען שכמותו. אבל בשבילך מדובר בשיברון לב לא קטן. בפרידה מספק מובחר של רגעי אושר, שמסיים אתך ועם הקבוצה את החוזה. "ככה זה בעולם המחושב", אתה אומר לעצמך. לא תהיה לך תשובה אחרת, נבונה או נכונה יותר.

עכשיו, לך שוב ליוטיוב לצפות בסרטוני העבר. זה לא יגרום לו לחזור, אבל זה כל מה שנשאר. וזהו שיר השבוע, על אהבה בת חלוף:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ