כמה חם? אליפות ישראל בשחייה סיפקה תשובה

גם נפנוף אינטנסיבי לא מחפה על היעדר מזגנים בבריכה בווינגייט, אבל בניגוד לעומק המוגבל בענפים אחרים, המשחים הצמודים גרמו לכך שלפחות גם במים היה רותח. יעקב טומרקין וגל נבו המשיכו להרשים, וזוהר שיקלר הצליחה להתקרב עד כדי שתי מאיות בלבד מהכרטיס למשחקי ריו

אורי טלשיר
אורי טלשיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורי טלשיר
אורי טלשיר

לו המניפות היו יכולות לדבר, ודאי היו מתנצלות מעומק לבן על כך שהן מאוד משתדלות, אך לא מסוגלות להתמודד עם החום המעיק בבריכה החדשה של מכון וינגייט. הצופים בטריבונה ואפילו חלק מהשופטים ניסו להסתייע בפיסות העגולות שחולקו להם בנסיבות הלחות להחריד, אולם גם הנפנוף האינטנסיבי ביותר לא הושיע. 

אומרים על הבריכה בפאתי נתניה שהיא ידידותית במיוחד ודוחפת את השחיינים שטובלים בה לתוצאות טובות. אולי זה העומק שלה, מבנה הקירות או שמא הטמפרטורה הבלתי נסבלת מחוץ למים, שהופכת את השהות בתוכם למרעננת במיוחד. בעלי התפקידים המיוזעים הפצירו בעיתונאים לאזכר שוב, בפעם המי יודע כמה, את היעדר המזגנים במתחם. "אתה יודע מה מצחיק", אמר אחד מהם, "יצאתי החוצה לדשא ואתה יודע מה? נעים שם. מי שתכנן את המבנה הזה אולי חשב שהרוח תיכנס דרך החלונות העליונים ותרד למטה, אבל שכחו לשאול את הרוח". 

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ