נובאק ג'וקוביץ' עלה לגמר אליפות ארה"ב, אבל כולם עדיין מדברים על גאל מונפיס

נובאק ג'וקוביץ' התקדם לגמר נוסף בארה"ב מול סטאן ואברינקה, אך מי שנשאר עמוק בתוך הראש הוא גאל מונפיס, שחקן שמקשה על כולם להבין לאיזו מגירה ולאיזה מקצוע הוא שייך

אלון עידן
שליח "הארץ" בפלאשינג מדו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

גאל מונפיס נשאר בראש. עמוק בתוך הראש. גם אחרי שסטאן ואברינקה וקיי נישיקורי העבירו שלוש שעות ושבע דקות בחצי הגמר השני, גם אחרי שנובאק ג'וקוביץ' הסביר ש"ככה זה אתו", גם אחרי שהלילה ירד, גם אחרי שהבוקר הפציע, גם אחרי שהשמש של הצהריים טיגנה הכל. מונפיס נשאר בראש. נתקע שם. התנחל. וכמה שקשה לפנות.

הוא פשוט יוצר שורה של תמונות מוזרות, שורה של סרטונים משונים. והראש לא מצליח לתייק. לא מצליח לאתר את המגירה הנכונה. הראש יודע שמדובר בחצי גמר של גראנד סלאם ושמדובר בטניס מקצועני. לכן הוא יודע שהוא אמור לתייק את ג'וקוביץ'־מונפיס במגירה שמיודעת לחצי גמר של טניס מקצועני. אבל התמונות והסרטונים של מונפיס מוזרים, לא קשורים, כמו עברו התעללות מווירוס שעיוות הכל. הראש נעמד מול המגירה המיועדת ותוהה: בחצי גמר הרי לא עומדים שלושה מטרים בתוך המגרש, כשמולך מגיש השחקן מספר אחת בעולם; בחצי גמר לא מחזירים כדורים חלשים, גבוהים, סתמיים, לאמצע המגרש, כשמולך עומד השחקן הכי טוב בעולם; בחצי גמר לא מגישים סרב שני ב־222 קמ"ש, אחרי שהגשת סרב ראשון ב־190 קמ"ש. אמממ... משהו פה לא מסתדר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ